Widok

Bardzo duży zawód

Nie polecam
- samochód wypożyczony bez umowy
- samochód uszkodzony
- brak płynu do spryskiwaczy
- przy zgłoszeniu problemu z samochodem właściciel chamski w zachowaniu
- po tym jak samochód "padł" długie oczekiwanie na drugie auto
- drugie auto miało problem z zamykaniem się ,a zamiast płynu do spryskiwaczy był wlany denaturat
- po zgłoszeniu tego do właściciela zostałam skrzyczana , że do jego obowiązków nie należy wlewanie płynu do spryskiwaczy i nie zamierza mi zwracać żadnych pieniędzy , choc dostałam mniejszy samochód
-odebranie samochodu z lotniska również z problemami - właściciel nie dojechał na czas i kazał mi zostawić otwarty samochód na parkingu z kluczykami i dokumentami w schowku

Nie polecam , za tą cenę można mieć nie tylko dobry samochód i dobrą obsługę. Mam nadzieję , że właściciel rotoru przeczyta tą opinię i zmieni swoje nastawienie bo w taki sposób straci każdego klienta .
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość asortymentu: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
hmm... A nie szuka Pani przypadkiem "igły w stogu siana" ?! Mam wrażenie, że czepia się Pani porządnych ludzi za to, że wina leży całkiem po drugiej stronie ! Przykro mi z tego powodu ale czasem trzeba spojrzeć obiektywnie na daną sytuację.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podoba mi się zarzut płynu do spryskiwaczy.
I może do tych zarzutów można dodać, że mankamentem jest dolewanie paliwa :-) Przecież jak wypożyczam samochód to wymagam ?!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tak mysle ze jesli auto uleglo usterce to powinna sie pani cieszyc ze wogole dostala pani inne auto bo w innych firmach to pani by zaplacila za uszkodzenie auta tak bywa a z tym plynem to juz pani przesadzila dobrze ze o benzyne pani sie nie czepiala ze trzeba zatankowac
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry