PPHU ROTOR

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Jana z Kolna 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dora - opinia Szybko i sprawnie naprawione autko, przestępne ceny, jasno wytłumaczone co...
~Dora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

zbyszek - opinia Naprawę zawieszenia oceniam bardzo pozytywnie. Jakość zamienników cena ok....
~zbyszek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Jajoszka - opinia wątek zamknięty Nie polecam pozostawiania auta na elektrykę samochodową. Pan, który miał...
~Jajoszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Wymiana rozrządu w A4 wątek zamknięty Naprawa wykonana rzetelnie: rozrząd, komputer itp. Miałem swoje części...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Najlepsza wypożyczalnia z jakiej koszystałem! wątek zamknięty Od Pana Arka wynajmuje auta już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Auta...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Ford Mondeo 1.8 TDCI wątek zamknięty Wypożyczyłem samochód na okres Świąt Wielkanocnych 2016. Niestety w...
~Jozef - Norwegia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

wypożyczalnia godna polecenia wątek zamknięty Bardzo mila obsluga, bardzo pomocna, (mimo problemow z naszej winy), na czas...
~ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

idealnie wątek zamknięty Idealnie wyjść z przepełnionego ludźmi lotniska, usiąść w czystym wynajętym...
~Bronka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo jesteśmy zadowoleni z usługi.... Mili i sympatyczny panowie i co...
~Sylwia Polańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

Małgosia - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz wypożyczałam i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Po ciężkim...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Podziękowania wątek zamknięty Dziękuję za miłą,rzetelną i w pełni satysfakcjonującą obsługę , jestem w...
~Bogdan Jandzinski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

super autko wątek zamknięty super autko, po wylądowaniu w Polsce nie czekałem nawet 5 min. a już...
~Gregory
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

POLECAM ! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Polecam
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia. Razem z kolegami wypożyczamy od nich busa jak jedziemy...
~D@wid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty solidna, godna zaufania firma. auto zadbane, sprawne , czyste. zrobiłem tym...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Rotor wątek zamknięty doświadczona i fachowa firma jeżeli chodzi o naprawy samochodów. Ceny są...
~Antek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

polecam jak najbardziej wątek zamknięty witam skorzystalem z uslug tej firmy i jestem bardzo zadowolony z wynajetego...
~marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Super! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, miła obsługa, samochód w dobrym stanie,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Polecam jak Najbardziej :)))) wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, ceny są przestępne,a auto zawsze jest na czas,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Polecam sprawdzona firma. wątek zamknięty Polecam wszystkim warsztat jest ok.
~Jacek Kaczmarczyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

30

wątków

do góry