Widok

Bardzo fajnie ale...

Bardzo fajna kawiarnia, świtny wystrój i klimat. Lecz mam parę zastrzeżeń, które może jakoś przydadzą się właścicielom bo widaćżę kawiarnia ma potencjał tylko trzeba go trochę rozbudzić. Byłam gościem kawiarni w ubiegłą niedzielę było dużo plusów jak i minusów naszej wizyty. Zacznimy od plusów : szybka, miła obsługa, przyjemny wystrój, niezbyt wygórowane ceny, lokalizacja
A teraz minusy: głównie JAKOŚĆ szarlotka znacznie ale to znacznie lepsza jest w pikawie, brak chrupkiego ciasta i kawałków jabłka, lody jakby rozwodnione najtańsze, kupione w biedronce czy innej sieciówce, wystarczyłoby kupić lepszej jakosci lody a smak byłby niezastąpiony. Puchar lodowy z owocami okazał się trzema gałkami lodów słabej jakości z brzoskiwiniami z puszki, chemicznym sosem czekoladowym i bita smietana tez z puszki. Proszę mi wytlumaczyc jak w sezonie może nie być świeżych owocow w deserze za ktory placimy wiecej niz 10 zl? wystarczylo wrzucic 5 malinek czy 3 truskawki... Śmietanke 30% ubić wraz z nabojami w z specjalnym pojemniku, zupelnie inny smak. Poza tym toaleta to ogromne nieporozumienie. Mam nadzieję, że ktoś poprawi jakość używanych produktow a to na pewno zaowocuje większą ilością klientów
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Cieszymy się równie bardzo z docenienia naszej obsługi i klimatu kawiarni, jak i z uwag dotyczących naszych deserów. Dołożymy wszelkich starań aby poprawić ich jakość. Mamy nadzieję, że przy najbliższej wizycie w naszej kawiarni będzie mogła to Pani sama ocenić. Jeśli natomiast chodzi o temat toalety, to proszę nam uwierzyć, że staramy się w niej utrzymać czystość ale w okresie Jarmarku jest to wręcz niemożliwe. Nasza toaleta jest jedyną na tej ulicy i bardzo często musimy sami stawać w kolejce do niej żeby ją posprzątać. Tę kwestię wolelibyśmy zostawić bez komentarza. Pozdrawiamy serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry