Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza Świetne śniadania i bardzo dobra kawa! Szczególnie polecam kawę po...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 kwietnia 2019

Polecam Super kawiarnia, świetny wystrój, bardzo miła obsługa, kawa i ciasta bajka,...
~Jula
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 marca 2019

To jest właśnie to! Jeśli na kawę, to właśnie do Kadru! Duży wybór kaw i herbat - duży plus za...
~Herbaciana Daria
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 13 marca 2019

Obowiązkowe miejsce na mapie Gdanska To już nasza kolejna wizyta w Starym Kadrze. Świetne miejsce na randkę,...
~Michał
-

dodano: 24 lutego 2019

Obowiązkowe miejsce na mapie Gdanska To już nasza kolejna wizyta w Starym Kadrze. Świetne miejsce na randkę,...
~Michał
-

dodano: 23 lutego 2019

Od zawsze mój faworyt Jestem Gdańszczaninem od urodzenia. Byłem naprawdę w wielu miejscach. Jednak...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2018

POLECAM!!! Uwielbiam tą kawiarnie! ten klimat i tą kawę! Obowiązkowe miejsce na mapie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2017

Dla amatora słodkości i filmów Bywam w Kadrze regularnie. Jak dotąd nigdy nie wyszłam niezadowolona. Ciasta...
~Agata R.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty Świetna kawa, wspaniałe brownie z lodami. A teraz super kameralna sala kinowa...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2017

Polecam!! wątek zamknięty Klimat i te filmy... Nie przychodźcie tutaj, więcej miejsca dzięki temu jest ;)
~Marko
-

dodano: 14 czerwca 2017

Alfred - opinia wątek zamknięty Very nice place to be, only service could be more friendly. It look like they...
~Alfred
-

dodano: 5 marca 2017

Klimat! wątek zamknięty Wspaniała obsługa, przepyszna herbata i nieziemskie brownie. Do tego...
~Natalia
-

dodano: 23 lutego 2017

Nie polecam!!! wątek zamknięty Bardzo nieprzyjemna i nieprofesjonalna obsługa, niestety z miłego wieczoru...
~Gosia
-

dodano: 6 lutego 2017

kiepsko wątek zamknięty obsługa klienta poziom zero. Nie polecam
~ja
-

dodano: 6 lutego 2017

Warto korzystać wątek zamknięty Nie pretensjonalnie filmowo , przyjaźnie , miło , komfortowo , tanio , dobre...
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 stycznia 2016

Obsługa wątek zamknięty Obsługa w dniu dzisiejszym zasługuje na naganę !!! Pani w niemiły sposób...
~Jarek W
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Unikatowe miejsce a z masą minusów wątek zamknięty Od 1,5 roku bywam w Kadrze ze wzgl. na zamiłowanie do starych filmów....
~Stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

AiWoods - opinia wątek zamknięty moje ulubione miejsce na Starym Mieście, zawsze się tam spotykam ze znajomymi...
~AiWoods
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Hm... wątek zamknięty Wczoraj byliśmy gośćmi niniejszej kawiarni. Zajęliśmy miejsce po prawej...
~Obserwator
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2013

Klimat i atmosfera najlepsze w Gdańsku! wątek zamknięty Jestem fanką tej kawiarni od ponad roku i polecam ją zdecydowanie każdemu,...
~Kazia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry