Moja córka uczęszczała do Zaczarowanego Melonika od listopada 2016 do lipca 2017. Gdy zaczęła tam chodzić, miała 13 miesięcy i stawiała swoje pierwsze kroki.

Z czystym sumieniem mogę polecić Zaczarowany Melonik. Już podczas adaptacji nam się tam spodobało. Przede wszystkim ciocie są bardzo troskliwe, mają fajne podejście do dzieci, bardzo indywidualne. Codziennie mogłam się dowiedzieć, jak minął dzień Ali w żłobku, czy dobrze jadła, czy była na spacerze itd. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do opieki.

W kwestii lokalizacji, żłobek jest położony blisko Parku Oliwskiego i gdy tylko okoliczności i pogoda sprzyjały, ciocie zabierały dzieci na spacery. Niestety malutki plac zabaw przy żłobku nie działał podczas pobytu mojej córki w żłobku, jest to właściwie jedyne zastrzeżenie.

Z wyżywienia też byliśmy bardzo zadowoleni - zróżnicowane menu, dostosowane do potrzeb maluchów. Można wybrać catering oferowany przez żłobek lub przynosić swoje jedzenie, czego akurat nie polecam, bo widziałam, że dzieci ze swoim jedzeniem dosyć łakomie patrzyły w talerze innych dzieci.

Polecam ten żłobek i pozdrawiam ciocie w imieniu Ali :)