Zaczarowany Ogródek

Żłobki

Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 8A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena - opinia wątek zamknięty Świetny żłobek profesjonalna opieka
~Irena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Rewelacyjne miejsce wątek zamknięty Nasza córka chodziła do Melonika tylko 4 miesiace jednak byliśmy tym miejscem...
~Mama Ali
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Bardzo fajny żłobek wątek zamknięty Moja córka uczęszczała do Zaczarowanego Melonika od listopada 2016 do lipca...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Zdecydowane odradzam wątek zamknięty Na wstępie, zdecydowaliśmy się na ten żłobek czytając pozytywne opinie...coż...
~Tomek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2016

Polecam Zaczarowany Melonik wątek zamknięty Córeczka uczęszcza do żłobka od ponad roku. Zarówno ona jak i my rodzice...
~mkrzesze
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Polecam wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością mogę polecić żłobek.Synek uczęszczał do placówki...
~B.R z Gdańska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Super żłobek - polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam żłobek " Zaczarowany Melonik" - moja córka chodzi tam od...
~Mama Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

mieszane odczucia wątek zamknięty Postaram się obiektywnie podsumować wizytę w placówce. Na plus na pewno: miłe...
~E.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

W tej cenie są lepsze placówki wątek zamknięty Nie mogę polecić tej placówki. Opiekunki to uczennice/studentki, osoby bardzo...
~Kamila
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Ja również nie zgadam się z negatywna opinią. Panie Karolina i Ciocie bardzo...
~annfer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Opinia wątek zamknięty Nie zgodzę się z poprzednią opinią , Zaczarowany Melonik dla mnie jest bardzo...
~ona28
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Polecam :) wątek zamknięty Wnętrze, wystrój i zabawki nowe i przystosowane dla maluszków a do tego...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

brak dobrej opieki ! wątek zamknięty Żłobek bardzo ladny,nowy, jest dużo zabawek.własny plac zabaw i to na tyle......
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Warto wątek zamknięty Żłobek ruszył w maju 2014 roku, dzisiaj byłyśmy na dniach adaptacyjnych....
~mama Zosi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry