Widok

W tej cenie są lepsze placówki

Nie mogę polecić tej placówki. Opiekunki to uczennice/studentki, osoby bardzo młode i same jeszcze się uczące. Oczywiście może są odpowiedzialne i chętnie pracują, lubią dzieci, ale brakuje tam osoby, która sprawuje nad tym wszystkim kontrolę. Dyrektor jest wyłącznie z doskoku (większość czasu spędza w Warszawie). Dodatkowo ta kobieta nie jest zbyt miła i kontaktowa. Kto miał wątpliwą przyjemność ją poznać ten wie o co chodzi;) Mam wrażenie, że nie jest to właściwa osoba na takim stanowisku. Ogólnie liczą się tylko pieniądze - zapłacone za pobyt to ok. Za taką kwotę można znaleźć znacznie lepszy żłobek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Być może teraz coś się zmieniło i jest ok. Radzę każdemu osobiście się przekonać. Bo trzeba przyznać, że warunki dla dzieci mają/mieli super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojej! Nie mogę już tego usunąć, a chodziło mi o zupełnie inną placówkę! Nie spojrzałam, że to post o innym żłobku, dopiero teraz! Jeżeli jest tu jakiś moderator to najlepiej niech usunie cały wątek, bo bez sensu, żeby był. Zaczarowanego melonika nie znam, wpis znalazł się przypadkowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry