Dziewczyny,mam do sprzedania kilka par spodni w rozmiarze 36 na 164 cm wzrostu.Firmy hause i big star,dwie z nich są białe,idealne na lato,co do ceny możemy się dogadać,zdjęcia przeslę na meila.
Asiek1 dostałaś ode mnie wiadomość?wysłałam,nie wiem czy doszła,bo były problemy z dostarczeniem.To nie wszystkie spodnie,napisz tylko czy masz to co wysłałam a resztę Ci prześlę za chwilę.
Raczej na 90 w biodrach,jak mierzę to mi wychodzi 45 na szerokości z jednej strony,ale wiadomo trzeba przymierzyć,jak masz 92 to może też się wciśniesz,zależy od materiału jak się naciąga.