Widok

Bardzo mnie rozczarowała !!!

Polityka szkoły skierowana na finanse i kreowanie pozytywnej opinii by piąć się w rankingach. W rzeczywistości za tak duże pieniądze ma bardzo niewiele do zaoferowania ! B. duża rotacja nauczycieli, szkoła w skali mikro z systematycznie rosnącą ilością klas,zatrudnianie nauczycieli bez stażu zaraz po studiach to niższy koszt dla pracodawcy. Skandalem jest pobieranie przez szkołę opłat za dowóz dzieci na obowiązkowe zajęcia w-f !!!!!!!! Szkoła nie posiada sali gimnastycznej ! Okłamała wszystkich budując budynek na potrzeby szkoły zaadaptowała go ostatecznie na Prywatną Klinikę . Moje dziecko ma bardzo dobre stopnie mimo iż całe dnie spędza przed komputerem !!! Boję się myśleć jaki jest w tej szkole poziom nauczania i jakie są wymagania!!! Jak to się przełoży na wynik egzaminu gimnazjalnego ?
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
zasatanawiamy sie z żoną nad zapisaniem dziecka do gimnazjum Lingwisty. Czy moze zmieniała sie pani opinia o tej szkole bo skoro dziecko siedzi przez całe dnie przed komuterem a ma świetne oceny ( tak, wiem oceny nie oddaja całkowicie wiedzy dziecka) to moze nie jest tak źle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to samo dotyczy liceum
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka skończyła tą szkołę i uważam że szkoła ma wysoki poziom bo dzięki temu dostała się do dobrego liceum i w nim ma wysoką średnią.Jedyny mankament to matematyka ,a wf jest prowadzony odpowiednio pomimo braku extra warunków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry