Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - ocena nowy temat Najlepsza szkoła w mieście! Świetna kadra, doskonałe podejście do ucznia....
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Daga - ocena nowy temat Bardzo dobra szkoła ze świetnym zapleczem pedagogicznym! Uczą tu nauczyciele...
~Daga
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Grażyna - ocena Bardzo fajna szkola. Nauczyciele pozytywnie nastawieni i widać , że pracują z...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 lutego 2024

Piotr - ocena Fajna szkoła. Mój syn lubi do niej chodzić, dobrze się tam czuje a to...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Anna - ocena Bardzo dobra szkoła. Wysoki poziom nauczania. Dużo zajęć dodatkowych do...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

Mama ucznia - opinia Szkoła na bardzo wysokim poziomie, świadczą o tym wyniki egzaminów zdanych...
~Mama ucznia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Bardzo dobra szkoła! wątek zamknięty Szkoła bezpieczna, kameralna i bardzo dobrze dobrane grono pedagogiczne....
~K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

Opinia absolwentki wątek zamknięty Polecam. Chodziłam całe trzy lata, podobało mi się w tej szkole. Angielski...
~FioletoweDrzewko
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Super Szkola wątek zamknięty Ja bylam jestem i zawsze bede zachwycona ta szkola !! Zaczelam do niej...
~Aleksandra S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Bezpieczne i przyjazne miejsce dla uczniów sprzyjające rozwojowi wątek zamknięty Szkoła do której rodzic ze spokojem może posłać swoje dziecko. Dyrekcja i...
~Lilien
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Bardzo mnie rozczarowała !!! wątek zamknięty Polityka szkoły skierowana na finanse i kreowanie pozytywnej opinii by piąć...
~mama
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Skończyłam to gimnazjum rok temu i mam wspaniałe wspomnienia. Tak jak każda...
~Uczennica
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Poziom nauczania jest bardzo dobry. Szkoła oferuje liczne zajęcia dodatkowe:...
~Karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Jeśli wątek zamknięty są jakieś problemy powinno się je wyjaśniać z dyrekcją. Nie rozumiem opinii,...
~Edmunt T.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

obecnie wątek zamknięty jest uczniem Lingwisty, patrząc i oceniając szkołę na bieżąco jestem bardzo...
~kier
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Polecam innym wątek zamknięty Szkoła przyjazna uczniom, nauczyciele też są przyjaźni. Do każdego ucznia...
~rodzic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Dobra szkoła wątek zamknięty Drugi rok chodzę już do tego gimnazjum i muszę powiedzieć że generalnie jest...
~j.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Średnio na jeża wątek zamknięty po 1 pozdro dla Lukasa z sekretariatu :) Nie polecam tej szkoły, nauczyciele...
~Znawca :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Bardzo fajna szkoła. wątek zamknięty Lingwista to bardzo fajna szkoła. Bardzo zgrana ekipa uczniów, a to dość...
~dihia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

absolwentka - opinia wątek zamknięty negatywy: żeby nie mieć żadnych problemów w tej szkole, należy również nie...
~absolwentka
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

61

wątków

do góry