Bardzo polecam tę szkołę nauki jazdy, przemiła profesjonalna obsługa, możliwość wyboru i zmiany (w razie potrzeby :)) instruktora. Ruchomy grafik dla zapracowanych. Ci ludzie robią wszystko, żeby ich podopieczni jak najszybciej zdali egzamin :)