Widok

Bardzo polecam :)

Już wiele razy korzystałam, ale dopiero zebrałam się za wystawienie opinii. :) No i jak dla mnie rewelacja. :) Obsługa przy kasie bardzo miła (ostatnio obsługiwała mnie pani w ciemnych włosach, a wcześniej blondynka i obie bardzo sympatyczne), na sklepie również pan (taki wysoki) pomógł szybko znaleźć zabawki, których szukałam (maszynę do szycia dla córki i klocki LEGO dla synka). Wybór ogrooooomny, a ceny duuuużo niższe niż np. w Smyku, Akpolu czy innych zabawkowych sklepach/hurtowniach. Czasami jeżdżę osobiście, a czasami zamawiam kuriera do domu (przez www.manfi.pl) - obie opcje bardzo polecam. :) Pozdrawiam serdecznie całą obsługę Dami/Manfi. :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To niestety ma być hurtownia w której mają zaopatrywać się sklepy,jaką wobec tego cenę mogą wystawić sklepy,żeby klient zdecydował się kupić towar,który Dami sprzeda mu w podobnej cenie jak sklepowi,proszę więc nie operować pojęciem hurtownia tylko zdecydować się że to sklep.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hurtowe ceny są niższe niż w sklepie. Kiedyś zamawiałam dla dzieci z przedszkola zabawki na święta i cenę dostaliśmy niższą niż była w sklepie, więc ceny dla sklepów na pewno są niższe niż te na półkach. Warto się zapytać chociażby Pań w sklepie o dostęp do panelu hurtowego lub napisać maila do nich o niższe ceny przy większych zakupach. Nam udało się dzięki temu sporo oszczędzić i była to naprawdę spora różnica przy zakupach dla 150 dzieci. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry