Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! Bardzo polecam sklep Da mi. Bogaty asortyment, porządek, pyszna kawka dla...
~zadowolone klientki
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2019

Wcale nie tak tanio Sklep super wyposażony. Ogromny wybór oraz bardzo pomocny personel. Jednak...
~Toja
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 grudnia 2018

Po prostu najlepszy sklep z zabawkami w Polsce ;-) Fajnie, że akurat w Gdyni jest taki wielki sklep z zabawkami. Bardzo duży...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 października 2018

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Już wiele razy korzystałam, ale dopiero zebrałam się za wystawienie opinii....
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2017

Polecam Od nie dawna mieszkam w trójmieście i pierwszy raz złożyłam wizytę w DAMI w...
~Hanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2018

Super cena + jakość Poleciła mi znajoma ten sklep i faktycznie najlepszy sklep z zabawkami w...
~Elka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2017

Jak szał przedświąteczny to tylko w DAMI wątek zamknięty Urodziny dziecka, koleżanki dziecka, przyjaciółki dziecka, imieniny,...
~Ramona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2017

Super wątek zamknięty Bardzo duży wybór zabawek nie tylko dla starszych ale również dla młodszych....
~Michał
-

dodano: 27 września 2017

Super obsluga wątek zamknięty plus za personel ktory pomogl mi wybrac zabawke dla dziecka dziecko...
~Justyna z synem Grzesiem
-

dodano: 15 września 2017

Udane zakupy wątek zamknięty Świetna hurtownia i sklep, ceny niektórych produktów mogły by być niższe, ale...
~Piotr
-

dodano: 8 sierpnia 2017

super hurtownia wątek zamknięty ogromny wybor zabawek-polecam
~greg
-

dodano: 15 lipca 2017

duzy wybor i swietna obsluga wątek zamknięty Doskonaly wybor asortymentu. profesjonalna obsluga i przystepne ceny. polecam.
~adam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2016

Brak kontaktu telefonicznego i czekanie na reklamację wątek zamknięty Próbowałem się dodzwonić do hurtowni ponad 4 godz.!Zero odpowiedzi w sprawie...
~dolar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2016

Bardzo duży wybór zabawek wątek zamknięty Bardzo wielka powierzchnia i wszystko w zabawkach,pomimo braku cen na...
~madziulka0611
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2014

NAJPIERW SPRAWDZ CENE . ZANIM KUPISZ !!!!!!! wątek zamknięty Kupilem dla dziecka zabawke ŁUK NA WÓZEK . PRZEPLACILEM ponad 100 %. Ja...
~Ludzio2
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2013

Mega Wybór Zabawek wątek zamknięty Największy asortyment,możliwość zakupu detalicznego i ostatnio zobaczyłam...
~madzia123
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry