Z biurem Odrzywolska&Wójcik współpracuję od ponad 5 lat. W tym czasie kupiłam mieszkanie, sprzedałam dom, kupiłam kolejne miekszanie oraz je sprzedałam. Podnajęłam mieszkanie dwa razy oraz podnajęłam biuro (również dwa razy). Od firmy zawsze dostawałam bardzo profesjonalne wsparcie, informacje, doradztwo w zakresie podatkó, umów, rozwiązywania trudnych sytuacji. Firma reperezentowała mnie w czasie negocjowania spłaty zadłużenia powstałego przez nieżetelnych najemców. Od trzech lat mieszkam za granicą i ze spokojem powierzam wszelkie sprawy dotyczące moich nieruchomości biurze Odrzywolska&Wójcik. Dodam tylko, że przyz zakupie pierwszego mieszkania biuro negocjująć z moim imieniu uzyskało rabat w kwocie 15000 zł. Co było dla mnie nie tylko zaskoczeniem, ale i ogromnym wsparciem, gdyż mogłam wykorzystać te pieniądze na remont.
To co bardzo cenię przy naszej współpracy, to przedstawianie rzetelnych faktów, przygotowywanie oferty dostaoswoanej do aktulanej sytuacji rynkowej, bardzo duża dbałość o szczegóły i zabezpieczenie prawne, doradztwo podatkowe, prowadzenie spraw i reprezentowanie mnie w trudnych sytuacjach. Do tego wszystkiego dochodzi życzliwe podjeście oraz dobra atmosfera.