Widok

Bardzo prosze o informacje !

Czy ktos moglby polecic mi konkretnego lekarza psychiatre ( chodzi mi o nazwisko ) przyjmujacego przy ul. Oliwskiej . Bardzo prosze o pomoc !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Joasiu mogę z czystym sumieniem polecić psychiatrę lek. Piotr Wrześniewski Ciężko się do niego dostać ale godny polecenia. Jeżeli opowieśz mu konkretnie jakie masz objawy (najlepiej przed wizytą zapisz sobie aby ci nie wyleciało z głowy ) postawi ci trafną diagnozę i dobierze adekwatne leki .Pamiętaj żaden lek nie pomożę następnego nia ani za tydzień , Powodzenia .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Aniu bardzo , bardzo dziekuje za informacje . Jest Pani kochana ! Postaram sie dostac do dr Piotra Wrzesniewskiego . Serdecznie , jeszcze raz dziekuje za pomoc . Zycze Pani wszystkiego dobrego ! Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

do góry