Widok
Bardzo przyjazny kantor:)
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zawsze polecam ten kantor wszystkim, super szybka i profesjonalna obsługa na poziomie, można negocjować i zawsze się dogadać co do ceny.Polecam !!!
Moja ocena
* maksymalna ocena 6