Widok

Bardzo przyjazny kantor:)

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zawsze polecam ten kantor wszystkim, super szybka i profesjonalna obsługa na poziomie, można negocjować i zawsze się dogadać co do ceny.Polecam !!!
Moja ocena
Kantor kategoria: Kantory
obsługa: 6
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeszło 2 lata wymieniam walutę już tylko w kantorach internetowych. W ten sposób znacznie ułatwiam sobie przewalutowanie i z kursów jestem bardzo zadowolona. Co do negocjowania cen jest to na pewno możliwe w Pluskantor.pl:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz wybór e-kantorów jest taki duży, że trudno wybrać:) Zdałem się w końcu na polecenie kolegi który już długo jest w tym temacie i założyłem sobie konto na gieldawalut.com . Kupiłem już kilka razy EUR z rabatem, podoba mi się szybkość przewalutowań i wygoda w zakresie dostępności do usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja od kiedy pojawił się Cinkciarz to tam mam konto i korzystam z portfela walutowego. A często siostra przelewa mi funty na konto walutowe i tak wymieniam walutę nawet często po lepszym kursie niż proponuje mi bank.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszą obsługę klienta ma jak dla mnie Gieldawalut. Świetnie działa ich infolinia, strona jest bardzo przejrzysta, zasady wymiany także. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, czy obostrzeń napisanych "drobnym drukiem". Kantor gody zaufania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pieniądze wymieniam online, przez Pluskantor. Ma bardzo dobre kursy, tylko minimalnie wyższe niż rynkowe. W dodatku oferuje takie same zabezpieczenia jak banki internetowe, czyli transakcje tam są naprawdę bezpieczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wymieniam walutę przez internet na i tez jestem z ich usług bardzo zadowolona. Ceny wyjątkowo korzystne, a obsługa nie dość że bardzo kompetentna to jeszcze miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry