Kantor

Kantory

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 104

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dawid - ocena Świetne ceny z facebooka
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 maja 2024

Bardzo przyjazny kantor:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zawsze polecam ten kantor wszystkim,...
~Martyna
6

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

OK wątek zamknięty Do tego kantoru trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się.Super ceny.Polecam
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Żółto-czarny kantor wątek zamknięty Szybko,bezpiecznie,w dobrej cenie i miłej atmosferze.Dziękuję
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Dobre ceny i miła obsługa wątek zamknięty Od dluzszego czasu mieszkam w Londynie. Przyjezdzajac do Polski czesto...
~Majka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Tomek Gwiazdowski wątek zamknięty Bardzo dobry kantor, bardzo profesjonalne i elastyczne podejscie do kursu...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

SUPER wątek zamknięty Polecam najlepszy stacjonarny kantor w miescie :) Zawsze dobra cena.
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

POLECAM !!! wątek zamknięty Polecam wymianę po promocyjnych cenach ze strony internetowej...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Najlepsza cena na korony wątek zamknięty Nigdzie w Gdańsku nie płacą lepiej korony norweskiej , śliczna dziewczyna tam...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Dobre miejsce do wymiany waluty wątek zamknięty Co tu dużo mówić, zawsze najlepsza cena na tej ulicy kantorowej, ustalam...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Zawsze tam wymieniam wątek zamknięty Przy dużej ilości cena jest lepsza niż u cinkciarza w internecie a przy...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry