Trafiłem do tego gabinetu przez moją koleżankę która mi go poleciła. Od samego początku spodobała mi się miła atmosfera i bardzo profesjonalne podejście do moich osoby. Poleciłem to miejsce moim znajomym i rodzinie i takze są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam