Widok
Bardzo przyjemna obsługa
Trafiłem do tego gabinetu przez moją koleżankę która mi go poleciła. Od samego początku spodobała mi się miła atmosfera i bardzo profesjonalne podejście do moich osoby. Poleciłem to miejsce moim znajomym i rodzinie i takze są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam
Moja ocena
Centrum Urody
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 6
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6