Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Groupon wątek zamknięty Skorzystałam miesiąc temu z oferty groupon. Negatywnie zaskoczył mnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

IPL depilacja wątek zamknięty Gabinet i jego oferta wyglądają bardzo zachęcająco :) Koleżanki polecały mi...
~Justa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Szczerze polecam wątek zamknięty Skorzystałam z oferty groupon i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

zachęca do korzystania wątek zamknięty Trafiłam z grouponu. Dłuższy czas temu. Od razu trafia się na swobodną...
~P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo mila obsluga i atrakcyjne ceny. Z czystym sumieniem moge polecic ten...
~Ewiq
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu. Korzystam zarówno z zabiegów kosmetycznych jak...
~Joka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Bo życie jest piękne... wątek zamknięty Przeczytałam pozytywne jak i negatywne opinie "koleżanek", które skorzystały...
~Ziutosława
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Stała klientka - opinia wątek zamknięty Do salonu trafiłam za namową koleżanki i od razu mi się spodobał!bardzo miła...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

polecam !!! wątek zamknięty zabiegi wykonane profesjonalnie,bardzo przystępne ceny-wiem za co...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Jestem klientką Agi od ponad 3 lat, przez ten czas obserwuję jak rozwija się...
~Weronika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

ocena salonu Agi wątek zamknięty Z usług jestem bardzo zadowolona, właścicielka jest bardzo kompetentna, miła...
~Wiesława Molena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

super wątek zamknięty Jestem klientką Centrum Urody od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Agnieszka...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

bardzo polecam wątek zamknięty Rewelacyjne zabiegi na twarz. Super befekt na rollmasaż. Bardzo miła obsługa....
~hania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Centrum Urody wątek zamknięty Szanowne Panie ocena na 6 mówi za siebie. Miła, profesjonalna obsługa. Salon...
~Elwira
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Polecam ten salon kosmetyczny. Kameralne wnętrza i bardzo przyjacielska...
~JOANNA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Warto wątek zamknięty Przyszłam do gabinetu dzięki ofercie Groupon. Wykupiłam laserową depilację...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Jestem stałą klientką wątek zamknięty Jestem stałym klientem gabinetu od 3 lat i jestem z niego bardzo zadowolona....
~Patrycja W
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

warte polecenia wątek zamknięty byłem w wielu salonach, ale ten mogę z czystym sumieniem Wam polecić!!!...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

salon z prawdziwego zdarzenia wątek zamknięty Pierwsza wizyta była na zabieg na ciało. Właścicielka zrobiła na mnie bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Bardzo przyjemna obsługa wątek zamknięty Trafiłem do tego gabinetu przez moją koleżankę która mi go poleciła. Od...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry