Widok
Bo życie jest piękne...
Przeczytałam pozytywne jak i negatywne opinie "koleżanek", które skorzystały z usług Agi. Mam ponad 40 lat i bardzo się cieszę że uśmiechnięta i zadowolona z życia dziewczyna mówi do mnie na TY. Może paniusie, które nie znają swojej wartości (albo mają przerost formy nad treścią) mają z Tym wielki problem. Ja NIE!!! Zaczęłam chodzić na rollmasaż, bo dostałam od koleżanki kupon urodzinowy i muszę napisać, że godzina bez Agi towarzystwa baaaardzo się dłuży - w końcu nie przychodzę tam na medytacje. Po 2 miesiącu rollmasażu, nie mogę się doczekać lata, bo wiem że pomimo mojego wieku mogę spokojnie wyjść w stroju kąpielowym między ludzi. Nóżki gładkie jak nigdy. Jestem tak bardzo zadowolona, że sama uszczęśliwiam moje koleżanki kuponami urodzinowymi czy imieninowymi. Aga byle tak dalej, powodzenia!!!
Moja ocena
Centrum Urody
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: 5
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.7
* maksymalna ocena 6