Przeczytałam pozytywne jak i negatywne opinie "koleżanek", które skorzystały z usług Agi. Mam ponad 40 lat i bardzo się cieszę że uśmiechnięta i zadowolona z życia dziewczyna mówi do mnie na TY. Może paniusie, które nie znają swojej wartości (albo mają przerost formy nad treścią) mają z Tym wielki problem. Ja NIE!!! Zaczęłam chodzić na rollmasaż, bo dostałam od koleżanki kupon urodzinowy i muszę napisać, że godzina bez Agi towarzystwa baaaardzo się dłuży - w końcu nie przychodzę tam na medytacje. Po 2 miesiącu rollmasażu, nie mogę się doczekać lata, bo wiem że pomimo mojego wieku mogę spokojnie wyjść w stroju kąpielowym między ludzi. Nóżki gładkie jak nigdy. Jestem tak bardzo zadowolona, że sama uszczęśliwiam moje koleżanki kuponami urodzinowymi czy imieninowymi. Aga byle tak dalej, powodzenia!!!