Widok

Bardzo serdecznie polecam!

Wbrew innym opiniom, system 20-tkowy jest bardzo dobry - nie widać różnicy np. między 16 a 17, a w systemie 1-6 widać różnicę między 4 a 5. Nauczyciele wymagają bardzo dużo, ale dzięki temu mamy ułatwiony start w liceum, a później na studiach. Wielu moich znajomych z klasy, juz po pierwszym roku było w stanie napisać i ZDAĆ egzamin z języka angielskiego. To prawda, lekcje są do późna, ale to tylko świadczy o tym, że stawia się nacisk na to, aby uczeń wiedział jak najwięcej. Z praktycznie każdego przedmiotu są konsultacje - można coś poprawić dowidzieć się czegoś więcej nadrobić materiał. Tak samo z każdego przedmiotu są zajęcia dodatkowe - Indywidualne Ścieżki Edukacyjne (ISE), na których uczy się i dowiaduje więcej o przedmiocie. Pani Dyrektor dba o to, aby uczniowie czuli się w szkole bezpiecznie i przyjemnie... Zresztą, Pani Wice-dyrektor również :) . Wychowawcy zawsze mają fajne pomysły, pomagają, jak mogą... W kwestii wycieczek - częstotliwość zależy od wychowawcy i jego/jej uporu. Moja klasa wychodzi gdzieś praktycznie co miesiąc. Tak więc, nie ma to żadnego związku z Panią Dyrektor. Szczerze i serdecznie polecam to gimnazjum, ponieważ reprezentuje wysoki i przystępny poziom
Moja ocena
X Liceum Ogólnokształcące kategoria:
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 34
Ha Ha Ha :D pewnie to pisała sama dyrektorka!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie. Pani Dyrektor, niech zostawi Pani uczniom i absolwentom pańskiej szkoły wypowiedzi na jej temat :) serdecznie dziękujemy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystko tak pięknie wyglada tylko na okładce, w praktyce na ise, konsultacjach iinnych nie robi się niczego kształcącego. Nie polecam tej szkoły ani troche, a wypowiedź z pewnością pisała pani dyrektor. Pozdrawiam
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Dyrektor i jej wiernym kundlom może już podziękujemy ;) Proszę nie mylić osób stojących przed wyborem szkoły gimnazjalnej, gdyż w powyższej wypowiedzi nie znalazłam ani jednego prawdziwego stwierdzenia. Konsultacje i ISE faktycznie są, ale przychodzi na nie tyle uczniów, że nauczyciel nie ma czasu, aby podejść do ucznia indywidualnie, a czasami nawet nie ma takiej ochoty. Piszę na swoim przykładzie! Byłam w klasie z rozsz. j. ang i poza korepetycjami, za które płaciłam z własnej kieszeni, nic się nie nauczyłam. Szkoda słów. Odradzam wszystkim wybór tej szkoły!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
To stolec a nie szkola....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry