Widok

Bardzo słabo

Jak napisałem w nagłówku, delikatesy oceniam bardzo słabo. Klient czuje się tam mało komfortowo. Nie dość, że alejki są ciasne, to jeszcze wciąż zastawione skrzynkami, kartonami. Wielokrotnie robiąc zakupy nie mogłem przejść, bo na drodze stały sterty kartonów i obsługa sklepu wykładała towar. Tak jest cały czas, a raz nawet trafiłem na odkurzanie sklepu podczas godzin otwarcia!!! Złej oceny sklepu dopełniają wysokie ceny (przykładowo porównując musli jednej marki, różnica między Miśkiem, a Auchan wynosiła prawie 5 zł na paczce). Nie podoba mi się również to, że często czynna jest tylko jedna kasa, co tworzy spore kolejki.
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 3
 
promocje: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam fatalną obsługę. Pracuje w tym sklepie taka starsza pani która powinna raczej obsługiwać nie ludzi a nierogaciznę w oborze.drugą osobą raczej przypadkową w handlu jest taki dziwny człowiek snujący się, a raczej przepychający się między klientami. Snuje się, popycha ręką, przepycha, udaje że nie słyszy uwagi o niewłaściwości dotykania i popychania klientów. Chamy i buraki w przeciwieństwie do bardzo miłej pani prawdopodobnie z Ukrainy. Omijam ten sklep i nie polecam. Kupuję w takiej budzie po drugiej stronie ronda, pomimo znacznie uboższego asortymentu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grupa zorganizowana popierająca swoich,myślą że sobie tym plusów nazbierają.Nikt nie poniży się do takiego poziomu z polaków by opisywać brednie.Polak górą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry