Delikatesy Misiek

Sklepy ogólnospożywcze

Gdynia, Leona Staniszewskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena - opinia wątek zamknięty Kupilam dzis jablka. Cena mnie totalnie zaskoczyla. Jablka mieszane - rozne...
~Irena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Gsp - opinia wątek zamknięty Drogo warzywa i owoce slabej jakosci.
~Gsp
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Najlepszy sklep na Sokółce. Przemiła obsługa duży wybór pełno promocji i...
~Anna
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Danusia - opinia wątek zamknięty Ulubiony mój sklep ! Kupuję w Miśku od lat , dawniej tym na Wiczlinie
~Danusia
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Dobry asortyment, tragiczne zachowanie personelu wątek zamknięty Bogate zaopatrzenie sklepu zachęca do zakupów. Ceny produktów są dość wysokie...
~Alicja
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Delikatesy godne polecenia!!! wątek zamknięty Co do obsługi to nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami ponieważ każdy z...
~Marcin
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Najlepszy sklep w Gdyni wątek zamknięty Najmilsze ekspedientki, fajne promocje, swieży towar, 5 z plusem.
~Ola
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Bardzo słabo wątek zamknięty Jak napisałem w nagłówku, delikatesy oceniam bardzo słabo. Klient czuje się...
~Adam
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Sery obsługa wątek zamknięty Drogi właścicielu sklepu, bardzo proszę o to aby była obsługa na stanowisku...
~Szkotka
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Fatalna obsługa wątek zamknięty Dobrze zaopatrzony sklep, świetny dział mięsny, natomiast fatalna obsługa,...
~GG
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Lawaro Chwaszczyno wątek zamknięty Obsługa na mięsie i wędlinach okropna . Dnia 29 08 2018 o godz 18 robiłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

kasy wątek zamknięty Witam serdecznie, bardzo dobre produkty szczególnie mięso, wędliny i sery....
~Barbara S.
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Omijać z daleka wątek zamknięty Mieszkam w okolicy i zdążyło mi sie kilka razy wstapic po cos małego, moze...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Obsługa wątek zamknięty Sklep zaopatrzony jest fajnie natomiast obsługa fatalna . Często do jednej...
~Maciej
12

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

super wątek zamknięty Cieszę się, że w okolicy gdzie mieszkam jest właśnie taki Misiek. Znajduję tu...
~ifka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Dobre zaopatrzenie wątek zamknięty Robiłam zakupy kilkukrotnie i obsługa była znacznie milsza niż w innych...
~maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Kasy wątek zamknięty Fajny sklep, niestety za każdym razem czeka sie długo w kolejkach a obsługa...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Tragedia wątek zamknięty Przychylam się do poprzednich wypowiedzi. Obsługa fatalna, wiecznie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

fatalny sklep wątek zamknięty Obsługa tego sklepu tragiczna.Kasjer myli groszek z fasolką,kapustę młodą z...
~DARIUSZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Kolejki wątek zamknięty Generalnie sklep jest ok, jednak fakt że wiecznie otwarta jest tylko jedna...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry