Widok

Danusia - opinia

Ulubiony mój sklep ! Kupuję w Miśku od lat , dawniej tym na Wiczlinie
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
promocje: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ulubiony sklep nie dla każdego.Kierownik sklepu jest mało aktywny,trzeba współczuć kobietom .Brak zaangażowania,ciągłe nasiadówki nie poprawią tej pani wizerunku.Sarkastyczna osoba.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z braku laku i kit dobry.Czyżby nie było stać właściciela na kierownika sklepu ,który by szanował klienta i zespół z którym współpracuje .Poziom intelektualny na granicy podstawowych zachowań międzyludzkich.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep nie przestrzega obostrzeżeń .Przy wejściu brakuje podstawowych środków do dezynfekcji odczuwam wodę w butelce.Strefa mało wystarczalna .Personel nie stosuje odległości między sobą.Pamiętajmy że Pandemia nadal trwa,regały od góry do dołu są tak zapuszczone kleją się razem z podłogą włącznie, gdzie szukać przyczyny??Asortyment względem sieci Merco musi być zachowany inne sklepy są lepiej zaopatrzone.Mało informacji.Delikatesy zapomniały ?? grozi mandatem do 30 tys.Stoisko mięsne przed ladą nie ma oznaczeń chociażby 1,5m.Pytam się gdzie jest kierownik sklepu .Przychodzę grzecznie robię zakupy i wychodzę ale to co obserwuje żal ściska jak te kobiety wyglądają w tych strojach. Właścicielu czyżbyś zapomniał tylko dla ciebie kasa się liczy??????????? Jestem ostatni raz w tym sklepie.sanepidu brak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry