Widok

Fatalna obsługa

Dobrze zaopatrzony sklep, świetny dział mięsny, natomiast fatalna obsługa, jedna kasa, kolejki, brakuje podstawowych szkoleń z obsługi klienta. Pracownice obsługując klientów rozmawiają między sobą na prywatne tematy. Na forum miedzy sobą komentują zachowanie ludzi. Byłam świadkiem jak Pani z mięsnego na forum do koleżanki komentowała zachowanie matki próbującej uspokoić płaczące, kilkuletnie dziecko.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 6
 
promocje: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

To jest poprostu skandal by o godzinie 21.30 nie było żadnego godnego uwagi pieczywa dla moich pociech na kanapki do szkoły dnia nastepnęgo.Proszę zauważyć tą kwestię ponieważ uważam że sklep pracuje do godz.21.Czy tak traktuje się klienta który zostawia ogromne pieniądze,podejście do klienta powinno się zmienić gdyż młoda osoba opiekująca się pieczywem podchodzi z obojętnąścią do sprawy,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

wystarczy sobie zamówić pieczywo i będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To skandal jak się Pani dostała do sklepu po pieczywo o 21:30 jak sklep jest do 21:00 :D widocznie Pani podeszła z obojętnoscią do kwesti żywienia swoich ,, pociech " skoro zostawia Pani takie rzeczy na ostatni moment
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawy jestem o czym rozmiawiasz Ty durna babo u siebie w pracy,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry