Widok

Obsługa

Sklep zaopatrzony jest fajnie natomiast obsługa fatalna . Często do jednej otwartej kasy czeka sie w kolejce ponad 10 min . Największy minus tego sklepu to jednak niemiła i nastawiona do klikenta bardzo negatywnie " kierowniczka" która często sprzedaje na kasie monopol . Ta Pani zachowuje się jakby pracowała tam za kare a jej częste chamskie uwagi skutecznie zniechęciły mnie do zakupów w tym sklepie .
Moja ocena
obsługa: -
 
asortyment: 5
 
promocje: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Jestem codziennnie w sklepie Misiek.nie zdażyło mi się bym była nie miło obsłużona,pewnie miał pan zły dzień.Czyżby coś z panem było na rzeczy.Ciężko pracujące kobiety zasługują na szacunek niż gnębienie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do Tematu. Zjawiska ''Hejtu''tzn ''Hejtersu'' zaczęły przybierać na sile,skąd się bierze tyle natęrzenia w stosunkach między ludzkich.Nienawiść jest czymś nowym .Są to zmiany warunków społecznosciowych Łączy się ze zwrostem poziomu nienawiści stosując dyskryminację na poziomie dominacji, neutralnego podejścia do sprawy związany z okolicznością.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ma Pani absolutną rację ...."hejt" w sklepie "Misiek" jest zjawiskiem nagminnym . Sam zastanawiam się czym zawinili biedni klienci sklepu , którzy chcąc kupić bochen chleba na śniadanie dla swoich Pociech muszą zmierzyć się z falą nienawiści ze strony personelu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze że jest na miejscu Almy sklep w którym możemy zrobić zakupy wracając z pracy,Czyżby ktoś się bardzo nudził wypisując brednie,pogranżając osoby ,które oddane są w słusznej sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani Krystyno, niech Pani lepiej się weźmie do roboty, a w chwilach wolnych polecam zajrzeć do słownika .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krystyna naucz się czytać i pisać (ilość błędów jest zbyt liczna żeby przyjąć opinię za wiarygodną). Maciej pochwalił asortyment i wyraził niezadowolenie z obsługi - konstruktywna krytyka, a ty trzeszczysz zaraz o jakiejś dominacji i hejcie. Jednocześnie niewybrednie robiąc przytyk Maciejowi, sama dopisujesz się do grona internetowych pieniaczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Parafianie moi, zakończcie te jałowe spory, a w niedzielę w kościele przekażcie sobie wszyscy znak pokoju. Amen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Ksiądz,szachu macie,obiektywny i Mieczysławie Nr.157 25 53.Zastanów się kim jesteś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak zwykle same chłopy co nic nie robią i wielce oburzeni, że kobieta im nie nadskakiwała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zazwyczaj nie komentuje tutaj opini jednak zainteresowana dużą liczbą komentarzy postanowiłam się włączyć .
Pan Maciej napisał tutaj swoje zdanie o sklepie Misiek i jego obsłudze. Pewnie jeszcze dwa tygodnie temu uznała bym , że przesadza ale w ostatnim czasie sama zostałam tam dosyć niemiło potraktowana. Wszystkie kolejne komentarze to albo głupie żarty albo osobiste urazy które nijak mają się do wyrażenia opini o sklepie Misiek . A co do komentarzy Pań , że to mężczyźni tak piszą i chcą żęby kobiety im nadskakiwały.....jak już pisałam , ostatnimi czasy dwie Panie w klepie Misiek potraktowały mnie w dosyć niemiły sposób jednak na kasie siedział młody chłopak który był bardzo miły i uprzejmy i troche wyrównał wrażenie z tej wizyty. Więc drogie Panie - to nie zawsze faceci są Ci źli.....Zakupów w sklepie Misiek nie przestane robić bo to najlepiej wyposażony sklep w okolicy ale niektóre Panie tam obługujące powinny czasem ugryść się w język ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przemiły sklep,personel oddany swojej pracy,brak płynności ,czyżby zależało komuś na pogrążeniu,osób które są odpowiedzialne za mienie zakładu pracy,Mężczyżni powinni mieć inny zakres czynności
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ta "niemiła" pani z monopolowego to nie kierowniczka. Jeśli mam skorzystać z kasy monopolowej kiedy wymieniona pani jest to wolę odczekać swoje w kasie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry