Widok
Bardzo urokliwe miejsce!!!
Wg mnie miejsce z super widokiem i bardzo miłą obsługą.Bardzo fajne miejsce na randez vous;) Poza tym kameralnie i z niezobowiązującą atmosferą:)!!!!
POLECAM!!!!
POLECAM!!!!
Moja ocena
Restauracja Piaskownica
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6