Widok

Bardzo wysoka jakość

Szanowni Państwo. Nie moge pozostać obojetnym na różnorakie opinie więc wypowiem swoją opinię jako wykonawcy wykończenia mieszkania. Ściany wykonane są bardzo dokładnie, mimo że umowa daje spore luzy developerowi. Normatywy wszystkich innych elementów są zachowane a nawet lepiej. Nie dodałem, piszę na temat osiedla na Zaspie. Infrastruktura jest bardzo dobra. Wystarczy porównać z każdym innym developerem. Kierownik budowy jak i osoby przekazujace mieszkanie są komunikatywne ( brałem udział w odbiorach mieszkań) i nie robią problemu z tytułu usunięcia jakichkolwiek usterek a takie zdarzyć się mogą każdemu wykonawcy. Jedyny nie fart to podwykonawca stolarki okiennej. Ale myślę że firma Górski nie skorzysta już z jego usług. Podsumowując polecam mieszkania budowane przez firmę Górski ( są jeszcze inni developerzy którzy utrzymują wysoką jakość ale tutaj nie wypada o nich wspominać). Innowacją jest ogrzewanie przez odzysk ciepła +. Aha jedna uwaga- bardzo madre rozwiazanie klatki schodowej. Za to jest order praktyczności. Mocny szorstki tynk praktycznie nie zniszczalny. Jest to zdecydowanie bardziej praktyczne, estetyczne i trwałe rozwiazanie od szpachlowania ścian.
Moja ocena
Górski kategoria: Deweloperzy
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zapewne jest pan opłacany przez P.Górskiego za takie opinie...Ten developer sprzedaje mieszkania z wadami których nie usuwa(np.drzwi wejściowe do klatek montowane stroną otwierania do wewnątrz itp.) jak i mieszkania do miasta Gdańsk -także płacąc za metr około 6000zł trzeba mieszkać z patologią z dzielnic wysiedlanych, oczywiście nie informując o tym klientów.DObrym developerem to może był ileś lat temu ale nie teraz!!!ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPU U TEGO DEVELOPERA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry