Górski

Deweloperzy

Gdańsk, Joachima Lelewela 37

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - opinia wątek zamknięty Ten Deweloper to jedna wielka pomyłka. Problemy od samego początku zakupu do...
~Klient
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Maja - opinia wątek zamknięty To moje pierwsze mieszkanie od tego dewelopera i całość oceniam bardzo...
~Maja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

tragedia wątek zamknięty O ile ceny mieszkań są kuszące, a same lokalizacje dewelopera trafione, o...
~mieszkaniec świrskiego
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2019

świetna współpraca i rzetelna obsługa!!! wątek zamknięty Zachęcam do współpracy z tak rzetelna firma jaka jest pb górski!!! "Team" w...
~stanisław
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

uczciwie i serdecznie polecam!!! jeden z najlepszych, najbardziej wiarygodnych firm na pomorzu!!! wątek zamknięty Moje relacje z biurem sprzedaży jak również kierownictwem biura trwają ok 9...
~Bartas
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Ciekaw opinii ? wątek zamknięty Ciekawy jakości i standardu wykończenia ? Czy zdziwią Cię papierowe ściany,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Przed zakupem radzę : zastanów się dobrze i porozmawiaj z sąsiadami wątek zamknięty Zdecydowanie wybór tego dewelopera uważam za błąd i szczerze odradzam takiej...
~Andre
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Zakup mieszkania i kontakt z BOK - dramat:( wątek zamknięty Otrzymanie jakiejkolwiek informacji ofertowej od firmy graniczy z cudem....
~Lokator
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Fatalny kontakt i niemiła obsługa wątek zamknięty Niestety jeśli chodzi o obsługę to moja opinia pokrywa się z większością w...
~Klientka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Zakup mieszkania wątek zamknięty Cała operacja przebiegła sprawnie i terminowo. Oczywiście przy odbiorze...
~Sławomir G
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo polecam tego dewelopera. W mojej rodzinie są już 4 mieszkania od...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

super obsługa wątek zamknięty To już moje drugie mieszkanie zakupione u tego dewelopera i jak zwykle...
~marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Bardzo miła obsługa! Polecam wątek zamknięty Kupiłem mieszkanie w Browarze Gdańskim. Realizacja na czas. Wszystko...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Nowa Leborska, Polecam! wątek zamknięty Kontakt z dzialem sprzedazy od pierwszej wizyty do podpisania dokumentow...
~Denis
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

bardzo polecam miłą i serdeczną obsługę!!! wątek zamknięty kontakty z biurem sprzedaży wspominam bardzo przyjemnie, krótko, zwięźle i na...
~dariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

browar gdańsk wrzeszcz polecam wątek zamknięty oferta jedna z najlepszych na rynku, równiez obsługa w pb górski była bardzo...
~K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

nowa leborska wątek zamknięty Inwestycja Nowa Leborska gdzie kupiłam apartament jest idealnym miejscem na...
~anett
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Bardzo polecam uczciwą, solidna firmę gorski!!! wątek zamknięty Kupiłam nieruchomość na oś angielska grobla: odbiór, sprawy formalne...
~Miroslawa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Deweloper godny polecenia wątek zamknięty W tym roku kupiliśmy mieszkanie na ulicy Lęborskiej. Kontakt od samego...
~Bartłomiej Winsławski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Browar Gdański wątek zamknięty Ostatni etap to zbrodnia architektoniczna na tym miejscu. Tynk...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

81

wątków

do góry