Widok

uczciwie i serdecznie polecam!!! jeden z najlepszych, najbardziej wiarygodnych firm na pomorzu!!!

Moje relacje z biurem sprzedaży jak również kierownictwem biura trwają ok 9 lat, deweloper solidny, stabilny, możliwość negocjacji i serdeczność w obsłudze klientów w mojej ocenie na najwyższym europejskim poziomie... Warto przy, w mojej ocenie, krzywdzacych, nieuprawnionych ogólnych negatywnych komentarzach wypisywanych przez oderwanych od rzeczywistości ludzi mieć z tyłu głowy i w myślach to, że gdzieś tam po drugiej stronie też pracują ludzie, którzy mogą mieć słabszy dzuen i się po ludzku pomylić, też mają swoje uczucia i odczucia... Serdecznie polecam zarówno firmę jak i sympatyczne, rzeczowe i zorganizowane na najwyższym poziomie biuro sprzedaży!!!
Moja ocena
Górski kategoria: Deweloperzy
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość: 6
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

Jedyne co mi przychodzi na myśl po wejściu do tego biura to odruch wymiotny:( Te księżniczki siedzą tam za karę. Możliwość negocjacji i serdeczność wygląda tak - bierzesz albo wy..... Nie zejdą z ceny ani złotówki. Ciągle wykrzywiona mina czyli gorsze dni mają non stop;) Kontakt i jakiekolwiek relacje po prostu są na poziomie "koszmar" To że sobie same piszą pozytywne komentarze świadczy samo za siebie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry