Widok

Klient - opinia

Ten Deweloper to jedna wielka pomyłka. Problemy od samego początku zakupu do przeniesienia własności, z którą zwlekają jak mogą. Totalny brak kontaktu, nie odpisują na maile. Na remont klatki czekamy już prawie rok!!!! Oddają niewykonczony budynek mają klientów w nosie. Zero odpowiedzialności i jakiegokolwiek podejścia proklienckiego. Jakość oddawanych mieszkań pozostawia wiele do życzenia, liczne usterki, których nie chcą naprawiać. Nie wiem kto rozlicza BOK i obsługę posprzedazowa ale najwyraźniej firmie nie zależy na opinii. Wszystkim osobom mającym zdrowy rozsądek odradzam.
Moja ocena
Górski kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Górski wykańcza klatki dopiero, jak właściciele skończą remonty, w przeciwnym razie kaltka szybko uległa by zniszczeniu przez remontujących mieszkania, którzy stale cos wnoszą i wynoszą, więc łatwo zachaczyć i uszkodzić nowopołożnoą tapetę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pomysł, tylko, że robi to po ponad 1,5 roku i byle jak. Niektóre elementy były od nowego uszkodzone a teraz Pb Górski przerzuca to na nas , że niby to nasza wina bo już tyle czasu minęło i to od eksploatacji:))) Powinien nie dostać ostatniej transzy to by się nauczył.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

o którą inwestycję idzie mowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o Angielską Groblę.
- zacieki na balkonach
- problemy z wentylacją
- brak wykonczenia klatek schodowych( rażące niedociągnięcia) brak jakichkolwiek elem. Ozdobyw postaci np. Fotografii starówki gdańska( lepsze klatki schodowe widziałam w Starogardzie Gd.)
- nie dotrzymanie słowa z lustrami na klatkach gdzie podczas ogledzin bylo nam to przedstawiane , że takie będą.
Brakiem krzewów na dziedzincu gdzie obiecano krzewy gdzie sie odpoczywa i dzieci się bawia( a teraz jest spiekota)
- cieknące rury kanalizacyjne
- dewastowane i uszkadzane elementy wspólne przez pracowników Pb Górski
- zle usytuowane smietniki
- brak wózkarni
- porysowane drzwi na klatkach schodowych( uzyte stare z odzysku widocznie)
- brzydkie , porysowane skrzynki na listy, zle obdadzone
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat problemów z wentylacją i cieknącymi rurami kanalizacyjnymi?

Jak wygląda standard wykończenia klatek schodowych? Wiem, że deweloper nie wykańcza ich od razu, ale jak to ma ostatecznie wyglądać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry