Widok

Bardzo zachęcam do wybrania tej szkoły!

Tę szkołę polecili mi znajomi i ja również polecam tę szkołę z czystym sumieniem! Polecam za podejście do kursantów, polecam za atmosferę panującą podczas nauki. Kadra tej szkoły bardzo miła, życzliwa i uprzejma. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez p. Wojtka i bodaj p. Piotra prowadzone w taki sposób, że nie nudzą, wręcz przeciwnie, przez całe zajęcia słuchałem z zaciekawieniem. Nie zaglądając później do podręczników pozytywnie rozwiązywałem testy na bazie wiedzy wyniesionych z zajęć. Z każdą wątpliwością można indywidualnie podejść do wykładowcy, a ten spokojnie wytłumaczy. Bardzo słuszną i życiową koncepcją jest przyjęcie przez tę szkołą rotacyjnego systemu prowadzenia wykładów, dzięki czemu mogłem uczestniczenie w zajęciach dostosować do własnego grafiku a nie siebie pod zajęcia.
Co do praktycznych zajęć to POLECAM serdecznie mojego instruktora prowadzącego - p. JACKA. Rozpoczynając naukę jazdy nigdy wcześniej nawet nie siedziałem na miejscu kierowcy, ani nie wiedziałem jak się posługiwać sprzęgłem. W ogóle nie wiedziałem nic o samochodach (poza tym co z teorii na kursie). Byłem niesamowicie zestresowany ale stres minął już po kwadransie. Podejście p. Jacka do kursantów
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Elka School

Paweł - ocena (3 odpowiedzi)

Polecam kurs B+E w Elka School! Bezproblemowy kontakt, elastyczne terminy jazd i co...

do góry