Widok

:)))Bardzo zadowolona:)-DZIĘKUJĘ

Byłam pierwszy raz.Miałam ochotę obciąć włosy i zrobić kolor-co prawda nie umówiłam się wcześniej na wizytę tylko wpadłam z nadzieją,że będzie miejsce i się uda -i właśnie tak było -okazało się,że mogę być przyjęta ,bardzo się ucieszyłam:))).Fryzjerka Pani Dorotka dobrała mi idealny kolor i rewelacyjne strzyżenie.Serdecznie dziękuję !!!JESTEM BARDZO ZADOWOLONA- WRÓCĘ -POLECAM:)
Moja ocena
Batory - salon Fryzur kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Dorotka ma rudego kotka

ups... żeby się tylko Seweryn nie dowiedział
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry