Widok
:)))Bardzo zadowolona:)-DZIĘKUJĘ
Byłam pierwszy raz.Miałam ochotę obciąć włosy i zrobić kolor-co prawda nie umówiłam się wcześniej na wizytę tylko wpadłam z nadzieją,że będzie miejsce i się uda -i właśnie tak było -okazało się,że mogę być przyjęta ,bardzo się ucieszyłam:))).Fryzjerka Pani Dorotka dobrała mi idealny kolor i rewelacyjne strzyżenie.Serdecznie dziękuję !!!JESTEM BARDZO ZADOWOLONA- WRÓCĘ -POLECAM:)
Moja ocena
Batory - salon Fryzur
kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
kreatywność: 5
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
5.2
* maksymalna ocena 6