Widok

Bardzo zawiedziona

Polecana przez znajomych restauracja bardzo mnie zawiodła. na początek obsługa, która sprawia że chce się jak najszybciej wyjść z tego miejsca, bez uśmiechu bez dziękuję snująca się po sali patrząca czy już klient zjadł aby jak najszybciej zabrać pusty talerz.Kelnerka stojąca w oddali trzymająca biały papier i patrząca kiedy się wyjdzie żeby mogła to ustrojstwo nałożyć na stół. No właśnie czy papierowy obrus przy takich cenach można chyba sobie pozwolić na normalne obrusy.Na pytanie o rachunek kelnerka odpowiada "karta czy gotówka?" trochę kultury i uprzejmości chyba nie zawadzi?
Jakość dań w stosunku do ceny jest na bardzo niskim poziomie. Pizza smakowała jak mrożona pizza jednej z popularnych firm na rynku.
Klimat panujący w restauracji sprawia, że po zjedzeniu chcemy jak najszybciej opuścić to miejsce i nigdy więcej tam nie wrócić.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 5
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To włoska restauracja Szanowna Pani... Taki właśnie mają klimat :) Papierowy obrus to standard. A gdzie dają taką mrożoną pizzę? Proszę powiedzieć, to się tabun ustawi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
papierowy obrus to standart???? chyba u ciebie w domu ...gratuluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wojtek mieszkam we Wloszech 15 lat i chcialbym zebys mi dal jakies wskazowki gdzie to papierowe obrusy to standard ? w jakim miescie i czy jakiej czesci wloch ? byc moze w miejscach turystycznych gdzie sie podaje byle co dla turysty ale ja w takie miejsca nie chodze i wlosi tym bardziej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry