Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewe - ocena Restauracja świetna , miła obsługa , pizza dobra dobrze wypieczona przyznam...
~Ewe
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 czerwca 2024

Aga.K - ocena Jedzenie bardzo przeciętne, poziom obsługi żenujący, stoliki które rzekomo...
~Aga.K
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 maja 2024

Grzegorz - ocena Opinie, które czytałem zachęcały, rzeczywistość rozczarowała. Zupa ledwo...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Barbara - opinia Bylismy dziś na obiedzie - masakra - zaczęliśmy od wina w karafce - białe i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Zawsze dobry poziom, szybka i miła obsługa
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Przepysznie, swietna pizza, makaron, serowe gnocchi - przemiła obsługa, polecam
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2021

Marin - opinia wątek zamknięty Byłyśmy kiedyś stałymi gośćmi restauracji ale więcej nie wrócimy. Wczoraj...
~Marin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Mieliśmy rezerwacje stolika na godzinę o 14:00, kiedy przyjechaliśmy...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Marek wątek zamknięty Najgorsza kolacja jaką jedliśmy w Sopocie . Jeszcze rok temu była to niezła...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2019

Nigdy tu więcej nie przyjdziemy wątek zamknięty Niestety pizzeria nie jest przyjazna zwierzętom. Spędziłam godzinę na zimnej...
~Grazyna
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

to nie jest włoska kuchnia - tylko kuchnia z paczki wątek zamknięty Gdyby były oceny minusowe - moja na pewno by taka była!!! Byłem w dniu...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Doskonała wątek zamknięty Doskonała , niepowtarzalna atmosfera ( np. Solista, np.Dj), świetna obsługa;...
~SIOSTRY
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Nigdy więcej wątek zamknięty Restauracja z zewnątrz robi wrażenie, i na tym już koniec plusów. Podczas...
~Żabs
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Palce lizac wątek zamknięty Wszystko jest wyśmienite. Regularnie wracamy do tej restauracji. Warto. Polecam.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Ładnie opakowanie - kiepska zawartość wątek zamknięty Lubię włoską kuchnię, jak i tę z Północy jak i z Południa. Będąc na...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Bardzo się pogorszyło wątek zamknięty Odwiedziłem restauracje i wnioski są takie niewarto . Obsługa gorsza siwy...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Po raz N-ty odwiedzilem restauracje Tesoro. Zawsze tam chetnie wracalem. Od...
~Sopocianin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Porażka wątek zamknięty Odwiedziłem restaurację ponownie i co się zmieniło: - oczekiwanie na...
~Tubylec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Stanowczo odradzam. wątek zamknięty Witam was serdecznie drodzy czytelnicy. Jeżeli chodzi o restauracje Tesoro to...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Super miejsce wątek zamknięty Bywam często i dziwię się skąd te negatywne opinie . Zawsze miła...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
227

postów

175

wątków

do góry