Widok

Nigdy tu więcej nie przyjdziemy

Niestety pizzeria nie jest przyjazna zwierzętom. Spędziłam godzinę na zimnej werendzie, poniewaz nie wypuszczono mnie do środka z grzecznym psem. Miła skądinąd obsługa zachwycała się moim pieskiem, ale właściciel nie akceptuje zwierząt. To się już nie zdarza. To po prostu wstyd. Na pewno wszystkim moim znajomym przekażę, żeby ich noga tu nie postała.
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Restauracja to nie miejsce dla psów i w pełni popieram właściciela, więc może zamiast krytykować zastanowiłaby się Pani jakie podejście do tego tematu ma sanepid i jakie problemy może mieć restauracja za wpuszczanie zwierząt do lokalu. Stwierdzenie, że to się już nie zdarza jest dalece na wyrost bo ile mi wiadomo do większości lokali nie wchodzi się ze zwierzętami i takie próby bardziej świadczą o braku kultury właścicieli zwierząt niż lokalu. Ja idąc do restauracji nie mam ochoty potykać się o cudze zwierzęta i zastanawiać czy któreś mnie nie ugryzie. Radziłabym na przyszłość zastanowić się przed pisaniem takich opinii.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak samo jak o psy może się Pani potykać o cudze dzieci, które często bardziej przeszkadzają niż zwierzaki. Może trochę więcej nonkonformizmu i wyluzowania. Wszak pies w kuchni nie bywa i kucharzom rąk nie liże. W restauracji bywa się z reguły po drodze lub z okazji, a ta bywa obwarowana oczekiwaniami. Na codzień chyba nie warto się tak spinać, puszyć i atakować. Dobrze ułożony pies jeszcze nikomu krzywdy nie zrobił, a szczerze wątpię aby ktokolwiek usiłował wejść ze wściekłym kundlem do knajpy. Spokoju życzę i uśmiechu :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Grażyna co ty gadasz. Ogarnij się i nie chodź z tym psem do restauracji bo wiochę przynosisz! Chodź do domu bo ziemniaki już ugotowane. Mielone zrobiłem to sobie podjemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry