Barracuda

Restauracje Smażalnia ryb

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rewelacja wątek zamknięty Byłem w zeszłym miesiącu w tej restauracji z dziewczyną. Zamówiliśmy krewetki...
~Antoni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Super lokal z najlepszą obsługą wątek zamknięty Zawsze jak jestem w Gdyni w trakcie urlopu obowiązkowo odwiedzam tą...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

SUPER LOKAL wątek zamknięty Sam kiedyś pracowałem w gastronomi i mam mieszane uczucia , co do rodzinnych...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Polecam. wątek zamknięty Po raz pierwszy odwiedziłam Barracudę i z wielką przyjemnością zrobię to...
~PM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

kiedyś zdecydowanie lepiej wątek zamknięty niestety z roku na rok coraz gorzej .o ile jednak położenia nie da się zepsuć...
~IREK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Przepyszne i estetycznie podane danie z dorsza - świeża ryba w otoczeniu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Klasa wątek zamknięty Wyśmienite jedzenie, piękne widoki ,miła i sympatyczna obsługa .Pyszny dorsz...
~Aleks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

jaro - opinia wątek zamknięty Odwiedzilem restauracje po dlugim czasie i musze powiedziec ze jestem...
~jaro
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

brak obsługi wątek zamknięty Kelnerka nie zainteresowana obsługą, brak życzliwości, uśmiechu i przez to...
~seniora
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

kelner i kucharz do wymiany :( wątek zamknięty wizyta gości :( byłam w tej restauracji 6.07 wieczorem z moimi gośćmi -...
~Anna
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Super wątek zamknięty Dziękuję całej załodze restauracji Barracuda za cudowne i smaczne...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

suuper, tylko gdzie podzialy się panie z GrillBaru?! wątek zamknięty Witam, jestem co rok na wczasach w Gdyni, co sezon odwiedzam Państwa...
~Jasio Wędrownicznek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Świetne jedzenie wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy za nieumiarkowane ceny chce zjeść posiłek wysokiej...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

POLECAM! wątek zamknięty Restauracje Barracuda odwiedzam z chłopakiem co jakiś czas, jest jedną z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2013

WARTO :) wątek zamknięty Restauracja nietuzinkowo urządzona, przepięknie polożona, sprawna i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Brak słów. wątek zamknięty Restauracja Barracuda była dla mnie zawsze ideałem wśród restauracji, byłam...
~Justyna
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

Zdegustowana wątek zamknięty Jestem zniesmaczona nowym menu. Zamówiłam dorsza w zestawie. Zjadłam tylko...
~Konsument
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Kiepskie jedzenie wszytsko suche! wątek zamknięty Dobre opinie zaprowadzily nas do tej restauracji wystroj ok i czytajac menu...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

brawo! wątek zamknięty Miałem okazje przez dwa dni stołować sie w waszej restauracji i jestem pod...
~rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Dno morza wątek zamknięty Obsluga - marna. Zapomina o kliencie, podaje przez stol. Potrawy? Zupa rybna...
~Francuz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
180

postów

141

wątków

do góry