Barracuda

Restauracje Smażalnia ryb

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - ocena Dzień dobry. Chciałbym podzielić się naszymi wrażeniami z wczorajszego pobytu...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

smaczne jedzenie wątek zamknięty wystrój mógłby zostać odświeżony
~Kati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Pysznie wątek zamknięty Polecam wszystkim tą restauracje . Jest pysznie atmosfera przyjemna , obsługa...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Rozgrzewajaco wątek zamknięty Bylam na spacerze z dzieckiem na bulwarze wstapilysmy do Barracudy na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Ceny mocno w góre, jakość lekko w dół wątek zamknięty Niestety ceny z nowego menu są wg mnie bardzo wysokie (większość w okolicach...
~Solo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Odradzam wątek zamknięty Nie polecam wręcz odradzam! Czas oczekiwania na danie główne -ponad godzinę!...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Niesympatyczna obsługa... wątek zamknięty Nie wiem skąd te pozytywne na temat obsługi.. pozostawia ona wiele do...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Rozczarowana - opinia wątek zamknięty Nie wiem skad te wszystkie pozytywne opinie. Byłam 3 krotnie w ciągu pół...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Super wątek zamknięty Miła atmosfera, dobre jedzenia. Fajne wydoki z pewnością wrócę. :)
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Wspaniała kompozycja ryb wątek zamknięty Zdecydowanie na TAK. wybraliśmy się w gronie rodzinnym, wspanialym...
~Joanna B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Rewelacja !!!! wątek zamknięty Gościliśmy w restauracji już kilkakrotnie, zawsze serwowane potrawy były na...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz byłam w restauracji Barracuda i jestem bardzo zadowolona....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Polecam:) wątek zamknięty Jak zwykle przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa! :) Od kilku lat...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Ulubione miejsce wątek zamknięty Kolejny raz odwiedziliśmy restauracje Barracuda i jak zwykle jesteśmy...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Smacznie i świeżo wątek zamknięty Bardzo smaczne zupy i ryby. Ceny adekwatne do jakosci. Lokalizacja również...
~Ania
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Fantastyczne miejsce! wątek zamknięty Piękny widok, przepyszne jedzenie, miła i bardzo pomocna obsługa. Nic dodać,...
~D.B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

so good! wątek zamknięty Trafiłem przypadkiem dzięki znajomym z pracy, którzy zachwalali tę...
~Marcel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

polecam gorąco wątek zamknięty Śliczny widok. To po pierwsze. Ceny nie powodują bólu głowy, a jak się...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

najlepsza restauracja wątek zamknięty Dawno nie byłem w tak dobrej restauracji. Atrakcyjna pod każdym względem -...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

mega restauracja wątek zamknięty Zazwyczaj na wyjeździe jadamy w Macu lub innych fast foodach, ale teraz...
~Dora
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
180

postów

141

wątków

do góry