Widok

Rozczarowana - opinia

Nie wiem skad te wszystkie pozytywne opinie. Byłam 3 krotnie w ciągu pół roku. Po raz pierwszy dostałam w środku zamrozonego łososia. Pomyślałam, może kucharz ma kiepski dzień. .Drugim razem byłam na imprezie organizowanej przez znajomych w tym lokalu. Serwowano wtedy polmiski z rybami. Większość z ryb bez smaku i przesuszone a krążki kalmarowe rzucam chyba z pół godziny bo nie miałam jak ich się pozbyć. No i 3 raz. Znowu impreza. Każdy zamawial swoje danie z mini menu. Obsługa super. Zupa borowikowa ok ale już drugie danie to porażka. Halibut bez smaku z jakąś papą brzoskwiniową a dorsz to w ogóle nie powinien opuścić kuchni. Tak suchej, wiórowatej ryby w życiu nie jadłam. Danie dla dzieci byłoby ok gdyby nie twarda i łykowata fasolka. Ogólne wrażenie kiepskie. Ceny nie adekwatne do jakości i smaku. Kiedyś tam można było zjeść smaczna rybę i delektować się super widokiem. Teraz niestety tylko widok pozostał.
Moja ocena
Barracuda kategoria: Restauracje
obsługa: 5
 
menu: 4
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sami sobie te opinie pisza. Przeciez oni od zawsze wszystko robia z mrozonek. Fatalne jedzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry