Barracuda

Restauracje Smażalnia ryb

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziekuje za wspaniale przyjecie:) wątek zamknięty Wlasnie wrocilismy z kolacji urodzinowej z Barracudy. Zaprosilam tam moja...
~HM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

przeciętnie wątek zamknięty Oprócz wystroju nic mnie nie zachwyciło w tej wizualnie ekskluzywnej...
~alex
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

gdynia - opinia wątek zamknięty Restauracja położona w pięknym miejscu, wystrój bardzo ładny i tyle by było o...
~gdynia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Przepiękny widok wątek zamknięty W restauracji Barracuda zawitałem pierwszy raz. Miłe zaskoczenie przepiękny...
~Mariusz D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Profesjonalnie! wątek zamknięty Doskonała obsługa, wyśmienita kuchnia i ciekawe menu (chociaż kiedyś było...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Dobra rybka wątek zamknięty Restauracja zachwyca wszystkim po kolei: od lokalizacji, przez kuchnię, po...
~piotr1979
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

POLECAM wątek zamknięty Polecam z całego serca, choć tak na prawdę to z zakończeń kubków smakowych ;)...
~Marek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Było dużo lepiej! wątek zamknięty Menu zostało skrócone, potrawy jakby "uproszczone" (ryby nadal smakowite, ale...
~żabka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

SZCZERZE POLECAM! wątek zamknięty jestem zachwycony kolacja w tym lokalu, jedzenie przepyszne, bardzo duze...
~tomasz jankowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 marca 2012

Kpina! wątek zamknięty Zarezerwowałem stolik na walentynki i postanowilem zadzwonić, aby upewnić...
~Klient
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Polecamy wątek zamknięty Byliśmy dziś na obiedzie - same plusy. Krewetki i sandacz rewelacyjne, ceny...
~Marek z żoną
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

ZAWSZE TAM WRÓCIMY :) wątek zamknięty Nie dość że obchodzimy tam co roku Walentynki to oprócz tego bywamy często...
~Tajemnicza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

polecam ! wątek zamknięty 25.01.2012 obchodziłam swoje urodziny oraz zaręczyny, naprawdę polecam !...
~p.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Makabra!!! wątek zamknięty Barracuda zawsze wydawała się być dobrą restauracją. Niestety do ostatniej...
~Karolina Obrycka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Świetne miejsce! wątek zamknięty Miałem okazje zorganizowania spotkania w Barracudzie, świetne jedzenie ,...
~Prawnik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Byłem dzisiaj z gośćmi :-( wątek zamknięty No niestety, to nie Barracuda a partyzantka, niegdyś było tam bosko. Bardzo...
~Zdegustowany
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Zepsuło się? wątek zamknięty Byłem kilka razy poza sezonem i było przepysznie, sporo aż się chciało...
~Miejscowy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Rodzic - opinia wątek zamknięty Wcześniej byłem bardzo zadowolony zarówno z jedzenia, jak i obsługi. Mimo...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Litania do mrożonek wątek zamknięty pięknie położony, nowoczesny lokal, okna malują przed nami obraz...
~blog trójmiastoodkuchni
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Ponad przeciętną ale nie najlepiej. wątek zamknięty Być może jestem już zbyt przyzwyczajony do traktowania gościa jak gościa ale...
~jjr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
180

postów

141

wątków

do góry