Widok

Bartek Z. - opinia

Zdalem za pierwszym razem!!! i to wszystko dzieki Akademii Prawa Jazdy. Profesjonalizm jest na tak wysokim poziomie ze nawet najbardziej wymagajacy beda zachwyceni. Musialem wyjechac za granice na rok ale pomimo to udalo mi sie od razu po powrocie tyle czasu uplynelo a nauka i przepisy jakie wpoili mi w Akadmii pozwolily mi uzyskac pozytywny wynik. Dlatego z reka na sercu polecam ten osrodek. Ciesze sie ze zdecydowalem sie tu zapisac polecil mi znajomy tez byl bardzo zadowolony:) Wogole atmosfera podczas jazd byla swietna mozna bylo o wszyskim rozmawiac jak z kumplem. Dlatego wszyscy przyszli kierowcy apeluje do was jesli nie wiecic gdzie sie zapisac wybierzcie Akademie nie bedziecie zalowac.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprzednim razem tak sie rozpisalem ze zapomnialem podziekowac za wszystko mojemu instruktorowi Leszkowi Chudemu za to ze mnie tak przygotowal do egzaminu ze zdalem go bez zadnych przeszkod i to za pierwszym razem. Wiec jesli macie jakies wachania co do wyboru instruktora to polecam wlasnie pana Leszka, bo to jest wlasnie ten instruktor na kturego czekacie. Naprawde polecam i powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry