Widok

Bartek - opinia

Długo słaniałem się z wystawieniem opinii tej Kliniki Weterynarii.Więc tak pojechaliśmy tam z Naszym zwierzątkiem który został w Szpitalu na badaniach przez 2 dni po czym niestety musieliśmy go uśpić bo zwierzątka nie dało się uratować.Odnosząc się do całego personelu oraz lekarzy wszystko ok ,ale rachunek jaki został Nam wystawiony za te 2 dni pobytu czyli 2600zł to jest po prostu czyste żdzierstwo.Uważam że właściciel/e tej Kliniki nastawieni są na szybki zarobek niestworzonymi cenami myślę że też bym chciał zarabiać taką kwotę w ciągu 2 dni.Odradzam ceny z kosmosu
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
podejście do zwierząt: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że pacjent odszedł. Blok intensywnej terapii, sale operacyjne i cała klinika funkcjonuje 24 godziny na dobę bez przerwy. Każdy z przebywających u nas pacjentów ma indywidualną opiekę technika, lekarza dyżurującego, dostęp do nowoczesnego sprzętu i większość badań laboratoryjnych na miejscu - ale to też kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadzam się że opieka była dobra i wszystko kosztuje ale bez przesady żeby za 2 dni pobytu zostawić prawie 3tyś .To ile trzeba zarabiać no ale właśnie tak wygląda w tym Kraju pazerność ludzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry