Trójmiejska Klinika Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Świętokrzyska 33A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena nowy temat Doceniam ich za elastyczność i za pomoc jaką dają naszym pupilom.
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Agnieszka - ocena nowy temat Naciąganie na hospitalizację i stos niepotrzebnych badań, nie wykonano...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Em - ocena nowy temat Wspaniałe miejsce, kompleksowe leczenie.
~Em
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Izabela - ocena Kochanie 4stycznia mieliśmy operację więzadła pieska Arashi,strasznie baliśmy...
~Izabela
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 stycznia 2024

Andrzej Baran - ocena Witam byliśmy tam z Miką kilka razy aż do ostatniego dnia 7 stycznia dnia w...
~Andrzej Baran
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Agnieszka - ocena Dziękuję Pani Doktor Hannie za ratowanie kotka i cierpliwość do dłuższego...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2023

Aleksandra - ocena Super,miło,czysto fajnie
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

K. - ocena Absolutnie nie polecam - poradnia nastawiona totalnie na zysk, a nie na pomoc...
~K.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Krystian - ocena Przyjeżdżam tu z moim pupilem od kilku lat i zawsze byłem zachwycony jakością...
~Krystian
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Aga - ocena To były bardzo trudne chwile dla mnei i syna a jednak personel kliniki stanął...
~Aga
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

Ola - ocena Trójmiejska Klinika Weterynaryjna to oaza pomocy dla zwierząt. Ich zespół...
~Ola
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Emi - ocena Omijać!!!!!!!! Nie polecam !!!! Tylko kasa kasa kasa brak empatii !!...
~Emi
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Wojciech Widzicki - opinia Przyjechaliśmy do kliniki w nocy z psem z podejrzeniem zablokowania jelit...
~Wojciech Widzicki
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Florencja - opinia Kiedyś nasza ulubiona klinika, dziś niestety chyba tylko maszynka do...
~Florencja
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 lipca 2023

Maja - opinia klinika może i tak, bo przychodząc z pieskiem lekarz proponuje najlepiej...
~Maja
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Patryk - opinia zostaniecie z butelkami " To ja się pytam co to za podejście? Lekarz powinien...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

Magdalena - opinia Pani Maria. Lekarz z powołania. Pani bardzo emtapytczna, miła kotkiem z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Molly - opinia Byłam z moją sunią w wekend, co wiązało się z długą kolejką. Miłe zaskoczenie...
~Molly
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Sławek F - opinia Kot z ropnym zapaleniem płuc wylądował w waszej klinice.Zrobiono wszystko za...
~Sławek F
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

Iwona - opinia Nie wiem jak skończy się leczenie mojej suni Tosi, bo zostawiłam ją w klinice...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry