Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zenon - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, niedrogo i szybko. Byli trzecim serwisem, do którego się...
~Zenon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Warto było poczekać na naprawe drukarki LJ HP P1102! wątek zamknięty Właściciel jest elastyczny w negocjacjach, za obiecaną cenę udało się zrobić...
~Spółdzielnia Sopot
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Szybko i fachowo wątek zamknięty Szybka diagnoza i naprawa od ręki mojej HP 8600 Officejet Pro. To dziś bardzo...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Bardzo dobre wrażenie wątek zamknięty Miła obsługa, szybka diagnoza i naprawa drukarki. Cena bardzo przystępna....
~AN
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Rewelacyjna naprawa drukarki i instruktaż wątek zamknięty Na podkreślenie zasługuje nie tylko błyskawiczne rozpoznanie przyczyny...
~Olgierd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam z czystym sumieniem, tanio i solidnie. wątek zamknięty Miałam problem z drukarką brother (nie pobierała tuszu, nie drukowała na...
~xxy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Bardzo polecam. PROFESJONALISTA! wątek zamknięty Oddałam do naprawy drukarkę HP, która nie pobierała papieru. Miły młody Pan,...
~EWA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Polecam serwis wątek zamknięty Do serwisu zaniosłem zalaną drukarkę Brother DCP-J315W. Po tygodniu, pomimo...
~MG
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Solidnie i w rozsadnej cenie. wątek zamknięty Widac, ze gosc zajmuje sie drukarkami od lat. Problem w mojej leciwej hp lj5...
~Jakub
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry