Orientujecie sie, czy jest gdzies w Trojmiescie basen, gdzie nie trzeba wykupowac calych karnetow? Chcialabym najpierw sprawdzic czy Oliwierowi sie spodoba.
My bylismy ostatnio w Aqua Parku i malemu bardzo sie podobalo.
Najbardziej oplaca sie pojsc od godz.19.30 na 1,5h bilet rodzinny kosztuje 27zl od osoby.Za malucha nie placisz.