Widok

Basen dla maluszka - pojedyncze wejscia

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Orientujecie sie, czy jest gdzies w Trojmiescie basen, gdzie nie trzeba wykupowac calych karnetow? Chcialabym najpierw sprawdzic czy Oliwierowi sie spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w aquaparku chyba nie ma ograniczeń - nas nigdy nikt nie sprawdzał
a można już ponoć zacząć od 3-go miesiąca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile musi mieć maluszek żeby można było wejść z nim na basen bez instruktora??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie, że można:)
my już tam od dawna chodzimy, bo też wolę sama pobawić się z dzieckiem niż płacić za instruktora.

zazwyczaj chodzimy do południa, bo wtedy jest taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś wie czy można wejść do Aquaparku z 6 m-cznym maluchem (bez isntruktora)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazimiera, czyli wykupiliscie jedna wejsciowke?
Rozumiem ze wtedy jest bez instruktora?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tych godzinach maluszki zwykle śpią;)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My bylismy ostatnio w Aqua Parku i malemu bardzo sie podobalo.
Najbardziej oplaca sie pojsc od godz.19.30 na 1,5h bilet rodzinny kosztuje 27zl od osoby.Za malucha nie placisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a aquapark?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry