Widok

Basen z niemowlakiem

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś chodzi na basen z niemowlakiem? Moje chłopaki maja 4 miesiące - można już?
Chciałabym ich jakoś postymulować ruchowo, a uwielbiają kąpiel:)
Gdzie w gdańsku można chodzić z takimi maluchami?
Jak wyglądają takie zajęcia?
Jaki koszt?
Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.plywarek.pl (AOS Politechniki Gdanskiej)

My chodzilismy z malym jak mial 7 miesiecy, rewelacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bylismy kolo 3 mca - ale mimo ze uwielbiali kapiel to zadna rewelacja nie byla dla nich, bo bylismy w aqua parku i procz stresu z ich ubieraniem rozbiueraniem i placzem ze jzu glodni sa to nic fajnego. Jak mieli roczek poszlismy drugi raz o wiele fajniejsza zabawa byla bo pilami sie rzucali itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jeździmy z córką na basen dopiero od ponad 2 miesięcy, bo wcześniej była za mała. Tam gdzie chodzimy, zajęcia z niemowlakami są dopiero od 6 miasiąca.
Wiem, że w Gdańsku w niekórych szkołach zajęcia sa już od 3 miasiąca. W Gdyni u Jezuitów chyba też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zaczelismy chodzic do Plywarka jak Miska miala chyba 5/6 miesiecy,chodzimy do tej pory ale teraz zdecydowanie bardziej jej sie tam podoba,zwraca wieksza uwage na dzieci,zabawki,wode itd,wczesniej to nawet potrafila mi zasnac w wodzie:) (ale to chyba bylo spowodowane tym,ze chodzilismy na 9.50 a to byla jej pora spania;)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobaczcie https://terapiavia.pl/jak-dbac-o-basen-w-ogrodzie/ bardzo ciekawa propozycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My od 3 tygodni chodzimy z męzem i synkiem do Aquaparku. sami rano jezdzimy. Miedzy 8 a 10 jest wejscie za 10zl za 1godzinke, dzieci gratis. Na poczatku synek się bał i tylko na rękach, ale stopniowo się oswajal jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest z czystością wody w aquaparku? Jakoś tak na podstawie tu i tam wyczytanych opinii wydaje mi się, że najlepsze warunki są u jezuitów w Gdyni, ale zdecydowanie bardziej po drodze mi do Sopotu (i nie chcę być uwiązana konkretnymi godzinami zajęć)
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z MIśka zaczęliśmy jak miała 4,5 mies. a Mryś pierwszy raz poszedł miesiąc wcześniej...jedno i drugie uwielbia się moczyć
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Myślę ze poczekam jeszcze parę tygodni/miesięcy z wyprawa na basen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
mi lekarka mówiła, że skóra dziecka jest dużo cieńsza niż dorosłego i lepiej z takimi maluchami na basen nie chodzić, bo nie wiadomo z czym wrócą. A to ktoś przyjdzie przeziębiony, ktoś z grzybicą, a ktoś jeszcze z czymś gorszym. Nas babka przekonała i na razie nie pójdziemy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podobno woda nie jest najczystsza, ale nam inny basen nie pasuje, bo w Gdansku nie ma wolnych godzin i wejsc. Do gdyni mam za daleko. My korzystamy z jacuzzi, więc jestem swiadoma, że nie jest tam najczysciej, ale synkowi na razie nic nie jest a my sie bakterii nie boimy ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie planuje w tym miesiacu pójść na basen z moim synkiem, poszukuje basenu w Gdyni, myślałam też o aquaparku, jak się na takich basenach zapatrują na takie maluchy, bo nie chciłabym na razie zapisywać się na zajęcia a tylko oswoić małego z wodą i zachować naturalne odruchy z zycia płodowego.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bliska osoba z rodziny jest dyrektorem ds. technicznych na jednym z basenów. Zajmuje się m.in. pobieraniem próbek czystości wody do sanepidu i twierdzi tak, że do ok. roczku z dziećmi nie powinno się chodzić na basen, chyba że jest to taki specjalny dla bobasów i ich rodziców, a nie tzw. masówka. Aquapark to w ostateczności dla dużo większych dzieci.
Ale każdy robi jak uważa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najczystszy w Gdyni to bodajże basen na Tatrzańskiej.

Ale ja mimo, że zawsze chciałam chodzić z małą na basen i uważam, że to świetnie wpływa na rozwój obawiam się tych wszystkich bakterii, grzybów :(.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My zaczelismy chodzic na basen jak Mloda miala 3 m-ce do Dzidziusia na Chelmie, chodzimy do dzisiaj :) i cora uwielbia sie chlapac :)
Jak wychodzi z basenu to jest placz :/

W ciagu pierwszego roku zycia robilam Jej kilka razy badanie moczu i posiew i wsio bylo ok :) wiec polecam basen jak najbardziej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zaczelismy basenowanie jak mlody skonczyl 3miesiace i jakna razie nie mamy zadnych problemow jesli chodziobakterie czy cos :) a chodzimy w gdynido swimgold (sp 39) - super prowadzacy, czysto i normalne ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodzimy do hotelu gdynia. Jest zawsze w niedziele na 10.45 i chyba tez na 13.00 Koszt to 22zl za 30 min ale mozna zostac dluzej, mozna na miejscu kupic pieluszke do plywania. Mnie i mojej malej sie podoba temp wody kolo 32st stezenie chloru 0,6.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo dobrze wiedziec bo ja ciagle chce sie wybrac i jakos zawsze wszystko przeciw...obawy sa straszne
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieszka nie obawiaj sie, to wspaniala zabawa! My chodzimy na Witomino na Stawną i jestesmy bardzo zadowoleni ze szkoly aliceswim. Forumka Husky, ktora niedawno poznalam chodzi na tatrzanska (chyba) i tez jest bardzo zadowolona.
Jak jechalismy pierwszy raz to mialam takiego stresa, jak przed wizyta u neurologa ( a to jest meeeeega stres)!
Teraz jest tak,ze Tomul poznaje i miejsce i swoje panie trenerki i cieszy sie ogromnie na ich widok ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok to prosz napiszcie mi o ktorej mozna z dzieciaczkami w gdyni chodzic
tatrzanska
hotel gdynia
witomino

z gory dziekuje
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wątek bo też chce z małą chodzić na basen.

Co do basenów w Gdyni to wiem że w Hotelu Gdynia płaci się za każdą lekcję a słyszałam że na innych basenach nie można nawet przyjść na lekcję próbną tylko od razy trzeba zapłacić za cały semestr. Prawda to?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z Tomciem do Gdyni na Witomino chodzimy na ul.Stawną,zaczęłiśmy jak młody miał skończone 5 m-cy,bo od września zaczynały się zajęcie.Moja starsza córcia 5 lat chodziła do Jezuitów,ale po półroczu zrezygnowałam,chodzi też na witomino do Hydrostacji i tu jest o niebo lepiej!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Lenka była w aquaparku jak miała nie całe 6 miesięcy. Tam są takie fajne płytkie baseniki dla takich maluszków, choć woda nie jest za ciepła i pewnie dlatego najbardziej lubiła jacuzzi :). Teraz ma 8 miesięcy i od miesiąca chodzimy na zajęcia na basenie Politechniki. Jest fajnie choć sporo ludzi.
Mała uwielbia te zajęcia. na ostatnich zanurzaliśmy dzieciaczki pod wodę:)czego bardziej pewnie bali się rodzice niż same dzieci.

Mogą tam chodzić też dzieciaczki od 3 miesiąca i ostatnio taki był. Z takim maluszkiem jest trochę więcej zabawy niż ze starszymi gdyż trzeba je trzymać w inny sposób.

Co do ochrony skóry itd... Ja mam to szczęście, że jestem mamą dziecka bezproblemowego:) Ona porostu nie łapie żadnych wysypek, uczuleń czy jeszcze innego paskudztwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.relaxcenter.pl/nauka-plywania-dla-niemowlat.html
tu podobno można sobie pójść jednorazowo i nawet niedrogo,
ja planuję z Martysią się wybrać właśnie w to miejsce, ale do Gdyni dla nas z Gdańska bez samochodu to niezła wyprawa, więc czekam na jakąś sposobność ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sanszajn Ty tam chodzisz prawda? ja też na tą godzinę planuję się kiedyś wybrać... a powiedz mi, czy dużo jest osób? w sensie czy jak przyjdę, to się zmieszczę? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodze na 10.45 i nigdy nie ma wiecej niz 5-7 maluszkow z rodzicami oczywiscie. Jak bedziesz to daj znac. Mnie latwo poznac jstem bardzo wysoka blondynka w taki pomaranczowym stroju kapielowym i z mala dzidzia taka prawie lysiutka:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo super dziekuje za informacje :)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdecydowałam się na Aquapark Sopot i nie żałuję, choć miałam trochę obaw bo niewiele częściej córka chorowała na zakażenie układu moczowego i całego ustroju.
Jednak lekarka stwierdziła że nie widzi przeciwskazań a ja nie chciałam popaść w fobię na punkcie bakterii, i bokować dziecko w rozwoju.
Po raz pierwszy moja coreczka pływała więc w wieku niespełna sześciu miesięcy, w basenie hotelu Posejdon, a potem już często bywałyśmy tam właśnie, i w Sopocie.
Uważam że przy normalnym, zdrowym dziecku i uwadze przykładanej do higieny (staranne umycie, osuszenie dziecka po pływaniu), nie ma się czego bać.
A dlaczego akwapark sopocki? Jadę kiedy chcę, nie przejmuję się żadnymi zajęciami i wynikającymi z nich zobowiązaniami, korzystam z wielu atrakcji tego basenu. Uwagę mogę mieć skupioną tylko na córeczce.
Początkującym polecam!

(P.S. Nie korzystałyśmy z basenów dla najmłodszych. Jest tam tak mało wody że dziecko nie czuje jej wyporu, moja się więc to z celem, dorośli i tak tam wchodzą bo przecież ze swoimi dziećmi, i ponadto dziecko nie jest obmywane całe wodą, więc łatwo się wychładza.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybyscie chcialy popatrzec na zajecia to sa na Stawnej na Witominie zawsze w niedziele o 10:00 -prowadza 2 konkurencyjne szkoly po 2 stronach basenu. Mozna usiasc na widowni i popatrzec jak to wyglada, pogadac z rodzicami i instruktorami itd.
Szkola aliceswim, z ktorej uslug korzystamy ma taka opcje jak zajecia indywidualne (fajny pomysl na pierwszy raz), i zajecia probne, wiec nie ma stresu,ze zaplacicie za semestr i Wam sie nie spodoba. Warto napisac do nich maila i dopytac o szczegoly, albo wpasc w niedziele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swim gold to basen hotelu gdynia?
Będę musiała się na coś zdecydować, bo położna polecała wybrać się na basen przed ukończeniem 3 miesiąca. trochę się tym stesuje, ale postaram się wybrać z moim bąkiem.
A wiecie może jak to jest w tych basenach szkolnych?był ktoś może na tym basenie na karwinach, bo tam jest mi akurat najbliżej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie nigdzie nie znalazłam informacji czy na Karwinach też są zajęcia dla niemowlaków a też mam najbliżej na ten basen:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoncie najlepiej, ja tez mam tam najblizej ale wydaje mi sie,ze tam nie ma takiego dnie, gdzie podgrzewa sie wode dla maluchow, a inne baseny wlasnie tak robia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zaczęliśmy chodzić do Dzidziusia na Chełmie jak mała skończyła 3.5 miesiąca. Chodzimy już ponad rok. Zajęcia ciekawe i przemyślane.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszt około 300-330zł, zależnie od ilości zajęć w kursie. Fajne jest to, że mama/tata mogą na zmianę wchodzić do wody, tzn. nie w ciągu jednych zajęć, ale w kolejnych tygodniach. A kilka razy w ciągu semestru drugi rodzic (ewentualnie ktoś inny z rodziny) może wejść na halę basenową, oglądać zajęcia z bliska, robić fotki itp.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sanszajn czy mala nazywa sie Sandra??
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia i Tomuś, jaka jest strona www tego basenu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.aliceswim.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tu basen http://www.plywalniawitomino.pl/ zajecia prowadzi tam kilka szkol-wszystkie kontakty sa na tej stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny interesuje mnie basen Dzidziuś na chełmie, chciałabym kupić karnet, ale nie bardzo wiem o co chodzi z tym formularzem zgłoszeniowym, czy to jest tak, że jakiegoś dnia oni odblokowują te zapisy i trzeba na łeb na szyję się zapisywać, tzn. kto pierwszy ten lepszy?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieiszka 1303, tak moja coreczka to Sandra:) Widzielismy sie na basenie??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieszka mialo byc:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamusiaPiotrusa, dokładnie tak jest zasada kto pierwszy ten lepszy. Są 4 kroki. I od wpisania pierwszego kroku do 2 kroku numer blokuje się na 80 czy 90 sekund. I w ciągu tych sekund trzeba zapisać się żeby dostać się na listę podstawową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolkagda dziękuję za info, w takim razie rozpatruję dwa baseny: Pływarek na PG i Dzidziuś na chełmie, porównam ceny, harmongoram i podejmę ostateczną decyzję. Mieszkam na morenie, więc na te dwa baseny byłoby mi najbliżej ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak widzialysmy i nawet zamienilysmy słowo,ja bylam ta obserwujaca :)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieszka bardzo nam z Sandra milo:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe nam tez :) no powiem ze milo bylo ale pewne zabawy budzily we mnie strach....np.nurkowanie
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziswczyny doradźcie mi proszę dwie rzeczy: 1) który basen wybrać -Dzidziuś na chełmie czy Pływarek na PG ? Czy słyszałyście może opinie które zajęcia są ciekawsze itp.? A druga sprawa to taka, że mój synek za 2 tyg. kończy roczek i zastanawiam się, do której grupy z nim zacząć chodzić? (nigdy wcześniej nie byliśmy na basenie), pierwsze grupa to dzieci do roku, a druga od roku chyba do 2 lub 3 lat z tego co pamiętam...i nie mam pojęcia, do której grupy lepiej byłoby nam się zapisać od razu..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sanszajn, chcemy się wybrać na basen w niedzielę, tam gdzie Wy :)
mam tylko pytanko: czy jedno z rodziców może się na brzegu przyglądać, jak drugie fika z dzieckiem w wodzie? czy może nawet oboje mogą wleźć? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedno z boku chyba ze drugie wykupi za 12 zł wejscie do basenu
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny wklejam tutaj maila,ktorego wlasnie dostalam, gdyby ktos mial ochote zapisac sie na Witomino, bo w naszej szkole utworzyli nowa grupe dla maluchow:

Witam serdecznie Drodzy Rodzice i Maluszki,

Mamy nadzieję, że zajęcia prowadzone przez naszą Szkołę Alice Swim cieszą się uznaniem wśród Was.
Uśmiechnięte buźki Waszych pociech są dla nas wspaniałym wynagrodzeniem za wkład pracy.
Niniejszym mailem informujemy, iż rozpoczynamy sprzedaż kolejnego karnetu na zajęcia z maluszkami niedziela 10:00.
Biuro Szkoły Pływania czynne w niedziele 09:45-12:30 na pływalni Gdynia-Witomino ul.Stawna 4/6

Poniżej zestawienie karnetów obowiązujących w tym roku:
I karnet: 12 wrzesień- 28 listopad 2010 : 11 zajęć
II karnet: 5 grudnia-13 marca 2011 : 11 zajęć KARNET W SPRZEDAŻY!
III karnet: 20 marca 2011- 19 czerwca 2011- 11 zajęć
Cena karnetów: 385 zł.
Wasze zgłoszone nieobecności w karnecie I zgodnie z naszym regulaminem na stronie http://www.aliceswim.pl zostaną rozliczone przy zakupie kolejnego karnetu.

Ruszyła od listopada nowa grupa dla maluszków 6 miesięcy- 2 lata niedziela: 12:15!
Poinformujcie znajomych i przyjaciół!


Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Bator
Dyrektor Zarządzający

Szkoła Pływania
ALICE SWIM
M: +48 501-518-461
E: biuro@aliceswim.pl
http://www.aliceswim.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas z kolei drugi rodzic placi 10zl jesli chce tez wejsc na basen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, proszę powiedzcie jak to jest z tym Dzidziusiem na Chelmie. Zapisałam synka na basen - 9 mies. w sierpniu. Dostaliśmy się niestety na listę rezerwową - 4 pozycja. I czekam sobie grzecznie i czekam na jakąś informacje od nich jak się zwolni miejsce. Ale właśnie przeczytałam, że któraś z Was napisała, że oni raz na jakiś czas odblokowują rezerwacje??/
To po co ta lista rezerwowa. Nawet nie wyślą maila że można sie zpaisać???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w hotelu gdyni karnet kosztuje 170 zł au was prawie 400
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś byłam w aqua parku w sopocie i było tam takie maleństwo dosyć odważni rodzice bo dziecko miało max 6 msc a wokól pełno ludzi starych młodych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli do hotelu gdynia można iść ot tak ? nie muszę wykupować karnetu ?? Chciałabym pójść od czasu do czasu z młodym :-) Sanszajn oraz Agnieszka1303 może się kiedyś spotkamy :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile placicie za pojedyncze zajecia? Ten karnet za 170 to ile zajec? Bo u nas zajecia 45min kosztuja 35zl i nie trzeba od razu kupowac karnetu. Mozna zaplacic tylko za jedne zajecia.
Z reszta nie wazne. I tak szkoly nie zmienimy. Ale wydawalo mi sie,ze to nie jest duzo, raczej normalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mozna bez karnetu wtedy kosztuje wejscie 22 zł nie no spoko tylko pisze jak sie pytaja :) ja mam zamiar byc w niedziele jak nic nie wyskoczy
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malutka bardzo chetnie :)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś chodzi może ze swoją pociechą na basen w Pruszczu Gdańskim. Słyszałam, że tu też są organizowane zajęcia z niemowlakami. Mój maluch ma 3,5 miesiąca. Jak skończy 4 miesiące chciałabym zacząć chodzić z nim na basen, a do Pruszcza Gd. mam najbliżej. Byłabym wdzięczna za jakieś informacje na temat tych zajęć, np. kto je organizuje, jak wyglądają takie zajęcia itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z Sandra tez bedziemy w niedziele na 10.45:)
Do zobaczenia Mamuski i dzidziuski :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my się wybieramy na pierwsze zajęcia do hotelu gdynia, ale dla grupy 1-2 latka,mam nadzieję,że małemu się spodoba:))

dziewczyny, na ich stronie jest napisane,że po zajęciach można jeszcze zostać z dzieckiem i indywidualnie się pobawić,ale czy to jest dodatkowo płatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest to odplatne, mozne zostac i sie bawic z dzieckiem ale tak by nie przeszkadzac w inncyh zajeciach

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny,czy orientujecie się może w ktorym x trójmiejskich basenów jest woda ozonowana?Kuba ma azs i chlor nie byłby najlepszy dla jego skóry
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam od znajomej, że w Dzidziusiu na chełmie woda jest ozonowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodzimy do Dzidziusia na Chełmie, woda jest chlorowana.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny czy w tym hotelu Gdynia zajęcia są prowadzone ciekawie? Bo cena jest o dużo niższa niż np. w Pływarku w Gdańsku i tak się zastanawiam, czy się jednak do hotelu Gdynia nie wybrać z moim smykiem...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez jestem ciekawa i jutro się wybieramy, to zdam relację:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beti my też chcemy spróbować do tego hotelu Gdynia, idziemy na 10:45 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OO to czekam na relacje bo ja za jakiś czas też bym poszła z moją młodą do Hotelu Gdynia:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś chodził ze swoją pociechą na basen w Pruszczu Gdańskim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jutro sporo forumek będzie, my też się wybieramy :)
może sobie jakiś znak wymyślimy, żeby się rozpoznać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak było w Hotelu Gdynia?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suuuper!! bardzo nam się podobało, a zwłaszcza synkowi, rózne fajne zabawy , z wykorzystaniem zabawek wodnych, co na pewno maluchom się podobało, jesteśmy zdecydowani tam chodzić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj synek ma rowne 3 miesiące, i bardzo mnie kusi zeby sie wybrac z nim do hotelu gdynia w nastepną niedziele. Boje sie jednak jak taki maluszek poradzi sobie w wodzie; glowki jeszcze nie trzyma i ogolnie malo panuje nad swoimi r******i. Chodzilyscie moze z takimi maluszkami na basen? jak to wyglada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z moja mala bylam po raz pierwszy gdy miala 2 miasiace i 3 tyg i saobie radzila super. Nie moglysmy wykonywac wszystkich zabaw ale i tak bylo super. Polecam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no my dziś też byliśmy
(my to ci, co się spóźnili ;)
i hmm, mi się baaardzo podobało, ale Martynka się bała, taki ma czas ostatnio... chyba po prostu jeszcze się nie przekonała, ale chcemy chodzić tzn my, rodzice ;)
trochę żałuję, że nie udało nam się wybrać wcześniej - Mantysia była bardziej ufna i otwarta na nowości :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jednak poszliśmy na basen PG do Pływarka i baaaardzo nam się podobało :) Mały był zachwycony, było dużo fajnych zabaw, instruktorzy byli fantastyczni :) Na pewno będziemy już tam chodzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamoPiotrusia, a można tam jednorazowo wskoczyć i czy są jakieś zapisy? a jakie mają ceny i w jakich godzinach?
bo dla nas do Gdyni to wypraaaawa, auto musimy pożyczać no i wcześnie rano wstać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bauganiarko pierwsze dwa razy można wejść za 28 zł. i nie trzeba kupować od razu karnetu, a po dwóch zajęciach trzeba się zdecydować czy się chce chodzić czy nie, jeśli tak, to trzeba wtedy kupić karnet (karnet 10 wejść kosztuje 280 zł., odliczają oczywiście te zajęcia, które się już odbyły). Zajęcia są w niedzielę na 9:20 (grupa dzieci do roku), a grupa od roku zaczyna zajęcia w niedzielę, ale chyba o 10:45...Być może mają zajęcia jeszcze w inne dni i godziny, ale mnie akurat interesowała niedziela, więc o resztę zajęć nie pytałam. Zapisy są przez tel. (http://www.plywarek.pl Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o, DZIĘKI! na Polibudę to tramwajkiem możemy jeździć, :)
a czy tam też jedno z rodziców może patrzeć, a drugie pływa?
i czy można w każdej chwili zacząć? i czy poz skończeniu zajęć trzeba wyleźć z wody? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bauaganiarko jedno z rodziców pływa a dzieckiem, a drugie może jedynie oglądać sobie ich na telebimie w kafejce, ale wchodzić na basen na trybuny nie może (jedynie wyjątek będzie za tydzień, bo wtedy drugi rodzic będzie mógł wejść na basen aby zrobić zdjęcie ). Można zacząć w każdej chwili, a po zajęciach śpiewamy piosenkę na do widzenia i wychodzimy z wody, bo wchodzi kolejna grupa;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
włąśnie fajnie w Hotelu Gdynia,że oboje możemy wejsć, tzn.mąż pływa a ja obok basenu sobie siedze na ławeczce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, w sumie w Pływarku też ich sobie oglądasz jak pływają, tyle że na telebimie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie mi też to się w Hotelu Gdynia podobało, że jeden rodzic stoi na brzegu, na początku dziecko podaje, a później sobie patrzy, robi zdjęcia itd,
no i czas jest w zasadzie nielimitowany, tzn po zajęciach można samemu kawałek dalej pofikać, ale tam już jest głębiej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Pływarku instruktorzy stoją i pomagają wejść do basenu, tj. biorą dziecko na ręce aby rodzic mógł najpierw spokojnie sam wejść, także luuuuzik ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też się wybieram do Hotelu Gdynia, ale mój mały ma wysuszoną skórkę i nie wiem od czego, jakaś alergia czy coś i muszę się wstrzymać. w srodę idę do drematologa i zobaczę co mi powie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam by ale wyladowalam w szpitalu wiec nieudalo nam sie :(
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, wiecie moze czy do Plywarka mozemy od tak poprostu przyjść w tą niedziele? Chciałabym najpierw jednorazowo spróbować, zanim wykupię karnet. Synek ma dopiero 3 miesiące i boję się, że może być jeszcze za mały. Czy na miejscu można kupić pieluszki basenowe.
Chciałam kupić paczke huggies little swimmers, ale nie wiem ktory rozmiar wybrac. sx jest do 6kg, a s od 7kg. Synek ma 6kg, czy rozmiar s nie bedzie za duzy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieluchy możesz na próbę kupić na sztuki w kiosku przy basenie. Jest drogo, 4.50 za sztukę, ale zobaczysz czy nie jest za duża "na oko" i porównasz rozmiary. Nie doradzę, niestety, z Pływarkiem.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tak w zeszłym roku wchodziłam i nie było problemu zawsze możesz do nich maila napisać nawet odpisują (czego nei mogę powiedzieć o innych szkołach pływania) no i w zeszlym roku tez bylo tak ze mozna bylo wejsc w dwie osoby z jednym dzieckiem teraz niestety sie pozmienialo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za pierwsze wejście w Pływarku płacisz 28 zł. i dopiero po tym wejściu decydujesz, czy zostajesz i kupujesz karnet, czy jednak rezygnujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zika, pierwsze dwa razy można wejść i nie trzeba kupować od razu karnetu, a po dwóch zajęciach trzeba się zdecydować, czy się chce chodzić - jak już MamaPiotrusia pisała :) a jak chcesz, mogę Ci dać taką pieluszkę Babydream 4-9 kg, sobie wypróbujesz :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście Czika miało być ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny. Wczoraj nawet juz miałam paczke little swimmers w koszyku na zakupach, ale w koncu odlozylam. Wszyscy mnie straszą, ze dziecku krzywde zrobie. Bedzie mial zapalenie uszy, przeziebienie cala zime,i pełno innych komplikacji. Jak to bylo u was? dzieci chorują po basenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czika właśnie chodząc na basen super hartujesz dziecko. Moja znajoma chodzi odkąd jej córcia skończyła 3 m-ce i mała dziś ma 1,5 roku i może ze dwa razy miała lekki katarek :) My się zdecydowaliśmy i będziemy chodzić na pewno, małego dokładnie wycieram, osuszam i siedzę z nim tam jeszcze z 15 min. zanim wyjdziemy na dwór i szybko do samochodu i do domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A po wyjściu z basenu okrywam go szlafroczkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, napiszcie coś jeszcze o tym Pływarku. Fajnie jest? Na czym polegają zajęcia? I jak potem z takim maluchem które jeszcze nie siedzi wygląda ubieranie? Jest tam miejsce żeby dzieciątko położyć?
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
basiula w szatni są przewijaki, więc z przebraniem nie ma problemu (poza tym do szatni może z Tobą wejść druga osoba, aby Ci pomóc),większość osób tak właśnie robi. Zajęcia są bardzo urozmaicone, instruktorzy mają fajne i zdrowe podejście do dzieci, nie mają ciśnienia żeby na siłę dziecko zanurzać w wodzie itp. Bawimy się wodnymi zabawkami, śpiewamy piosenki jednocześnie wykonując zadania które instruktor pokazuje nam na lalce :) Po skończeniu zajęć i przez rozpoczęciem ich instruktor trzyma dziecko, aby rodzic mógł spokojnie wyjść i wejść do wody. Zajęcia są naprawdę super, panuje tam świetna atmosfera, rodzice również są w porządku i my na pewno szkoły nie zmienimy, bo w Pływarku od razu bardzo nam się spodobało :) Zajęcia mamy w niedzielę na 9:20 (jesteśmy w grupie z dziećmi do roku), mój synek ma 12 m-cy, ale jest tam najstarszym dzieckiem :) Żałuję, że duuużo wcześniej nie zaczęliśmy tam chodzić :) Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha zapomniałam dodać, że drugi rodzic aby wejść z Tobą do szatni żeby Ci pomóc musi mieć również klapki, bo inaczej nie wejdzie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy dokładnie tak samo, mała poszła na basen mając 3.5 miesiąca, ma 1.5 roku i jest zahartowana, choróbska się jej nie imają. Jest bardziej sprawna niż rówieśnicy, może dzięki basenowi? I świetnie się bawi z tatą na zajęciach (chociaz było kilka zajęć gdzie w ogóle nie chciała współpracować). Nurkowanie nie jest takie straszne jak wygląda, poza tym nie ma przymusu, niektórzy rodzice wsadzają dziecko głębiej, niektórzy prawie wcale, wyczujesz sytuację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mnie nakręciłyście na ten basen że idę z młodą:) Do Hotellu Gdynia - ale dopiero 12.12 pójdę:) Już nie mogę się doczekać!!!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nyzosia my tez idziemy:) własnie pytałam znajomą o wrazenia bo ona na witomino jezdziła z mała...ja na hotel gdynia sie zdecydowałam:) ale po 15.12 (szczepienie)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie ja też mam szczepienie 2.12 ale w weekend 4-5.12 nie ma mnie w 3miescie więc idę dopiero 15.12. Fajnie - to potem się spotkamy:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czemu czekacie z basenem na "po szczepieniu"? są jakies przeciwskazania? My mamy szczepienie dopiero 3 stycznia a juz chcialam z mlodym isc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chce spytac pediatre czy nie ma zadnych przeciwskazań i tyle...

nyzosia tez masz szczepione 15.12?:) no to super...Marcel bedzie miec kolezanke:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak samo jak Aśku chce pogadać z pediatrą.

Aśku my mamy szczepienie 2.12 ale 5.12 nie ma nas w Gdyni więc najbliższa niedziela to 12.12 - wcześniej pomyliły mi się daty:) jak będzie nam się podobało to będziemy chodziły:) chociaż 19 nie pójdziemy bo młoda ma chrzest:) a potem święta....chyba w grudniu się nie nachodzimy:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie ...my szczepienie 15.12....w takim razie w grudniu chyba razem nie popływaja maluchy:p Ty bedziesz pierwsza to daj znaka jak Helka sobie radziła:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno dam:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my się właśnie zapisaliśmy do "Dzidziusia" na Chełmie :) Pierwsze zajęcia mamy 18. grudnia. A jak pytałam pediatry, czy można, to pochwaliła nasz pomysł, więc myślę dziewczyny, że u Was też nie będzie żadnych przeciwwskazań. Mam nadzieję, że Mateuszkowi się spodoba, ale patrząc na to jak jest zachwycony każdą kąpielą to myślę, że będzie wniebowzięty ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Morela, a możesz napisać ile Dzidziuś liczy sobie za karnet? Bo cennika na stronie u nich nie widzę.
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
330 złotych, 11 wejść po 30 minut każde
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, jakie środki ostrożności stosujecie,jeśli chodzi już po wyjściu z basenu, chodzi mi o to aby mały się nie przeziębił, zwłaszcza,ze teraz zima przed nami, czy mozna tego dnia np jeszcze spacerować,jak długo czekacie po basenie na wyjście na zewnątrz itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się dopiero wybieram ale myślę, że zaraz po wyjściu z wody dobrze okryć, dobrze wysuszyć, ciepło ubrać i tak z 15-20min odczekać zanim wyjdzie się na ten mróz :-) W hotelu gdynia zawsze można iść na kawkę i czas szybko zleci :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja właśnie troszkę sie obawiam przeciębienia...no ale co? nie mozna tak dziecka pod kloszem trzymać:)

wiem ze w hotelu gdynia jest specjalnie podrzewana woda dla dzieciaczków, a jak z chlorem? wie ktos jakie jest stezenie?? i czy na basenie jest ciepło? bo ja np. w aquaparku marzne:p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Hotelu Gdynia zazwyczaj temp wody jest 32st a powietrza 28st, stezenie chloru 0.6.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki sanszajn:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o szczepienia, w pierwszych bodajże 2 dniach nie należy moczyć miejsca wkłucia, tzn. zwykła kąpiel jest OK, ale na basenie niekoniecznie, więc trzeba zaplanować szczepienie w odpowiednim odstępie.
Jeśli chodzi o ceny w Dzidziusiu, zależy ile jest zajęć w semestrze i jak długich.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w hotelu gdynia było ciepło, woda tez ciepła, chociaż jak synek wyszedł z wody to zaczął się trząść jak galareta, ale może to taki trochę szok dla niego był, bo pierwszy raz byliśmy, ale nie przeziębił się.ale teraz już zima się zaczyna na całego i troche mam stresa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie ta mrozna zimowa pogoda stresuje....brrr
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dzisiaj u pediatry pytałam o basen z młodą powiedziała że ok, dała mi nawet takie zaświadczenie że młoda może chodzić ale....absolutnie nie mam z nią iść na basen w którym woda jest chlorowana:( ponoć chlor drażni drogi oddechowe malucha. No więc Hotel Gdynia odpada:(
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie jest niechlorowana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to u Jezuitów i na Witominie.
Niby w aquaparku też jest ozonowana ale czy to oznacza że nie jest jednocześnie chlorowana to już nie wiem:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U jezuitów jest ozonowana ale koszt wejścia 30min to 40zł ! dla mnie trochę dużo :/ w Hotelu 22zł dla porównania ... A i u jezuitów nie można mieć klapek.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No różnica spora. Mnie się podoba to że w Hotelu Gdynia nie trzeba kupować karnetu tylko jak się jest to się płaci. Ale teraz już sama nie wiem....chyba jednak nie będę ryzykowała....
Nie można mieć klapek?? co za bzdura. bleee nie wyobrażam sobie latania po basenie i pod prysznicem bez klapek....
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też rozmawiałam z naszą pediatrą i mówiłam, że wybieramy się na basen gdzie jest woda chlorowana 0.6 i mówiła, że nie ma przeszkód. Że taka ilość chloru mu nie zaszkodzi.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I bądź tu mądry!!!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zwykle co lekarz to inna opinia....
to ja 15.12 tez zapytam swojej...pefnie powie ze mozna ale lepiej nie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz pediatra też nie miał żadnych przeciwwskazań. Idziemy na basen z chlorowaną wodą. A jeszcze odnośnie wody, poprzez dr google znalazłam takie oto opinie:

WAŻNE! mamy wybierają baseny z woda ozonowaną, sądząc, że jest ona lepsza dla skóry malucha; okazuje się jednak, że samo ozonowanie wody basenowej nie jest dostatecznym sposobem jej wyjaławiania; w tego typu basenach istnieje ryzyko zakażenia pasożytami lub bakteriami dróg moczowo-płciowych, na które z racji różnic anatomicznych bardziej podatne są dziewczynki niż chłopcy. (http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/na_basen_z_niemowlakiem.html)

woda powinna być jonizonowana bądź chlorowana (ta pierwsza jest lepsza od chlorowanej, bo nie wywołuje alergii i nie podrażnia skóry; przewaga drugiej to lepsze właściwości bakteriobójcze – decyzja należy do Ciebie). (http://www.ciazowy.pl/artykul,na-basen-z-niemowlakiem,852,1.html)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak ale moja pediatra mówiła o działaniu chloru na drogi oddechowe a nie na skórę:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm w sumie racja. Ale jak widać wszystko zależy od lekarza. Nasza pani dr nam pozwoliła, więc idziemy... Mam nadzieję, że wyjdzie to Matiemu tylko i wyłącznie na dobre :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja dr też nie miała nic przeciwko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rozpoczynałam chodząc na basen z małą wtedy 7 m-czną to lekarka mówiła nie. Ale i tak zrobiłam swoje, nie słuchając się lekarki bo wiem że nie pomyliłam się chodząc na basen. Mała ma ponad 2 lata i hartuje się dla niej zimna woda to nic strasznego. Lekarce nic już nie wspominam o basenie żeby mi nie gderała niepotrzebnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolkagda pewnie że basen z maluchem jak najbardziej tak. moja dr nie ma nic przeciwko - tak ja napisałam wcześniej nawet wystawiła mi zaświadczenie że młoda może iść się plumkać. Problem jest tylko w sposobie oczyszczania wody w basenach...
Muszę poszukać w necie co piszą na ten temat:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a myślicie,że zima to dobry czas na poczatek chodzenia na basen? bo mój synuś tydzień po basenie już chory, nie wiem czy to tylko przypadek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beti1 moim zdaniem maluch musi się zahartować na początku organizm a później jak z górki poleci. Pamiętaj że jest zmiana temp (powietrza i wody) i to czasami duża.

my na basen chodzimy od kwietnia 2009 roku i w zeszłym tygodniu była pierwszy raz chora, miała na szczęście tylko katar ale glutowaty, zielony i to nie przez basen tylko że miała kontakt z chorą dziewczynką w poczekalni w przychodni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nyzosia, dlatego nie posłuchałam się lekarki tylko siebie. będziemy chodzi do póki się da. A widać że małej sprawia to frajdę. Szczególnie zjeżdżalnia i hop do wody ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja myślę, że dziecko musi się przyzwyczajać. Będę teraz u pediatry to zapytam o te działania na układ oddechowy. Swoją drogą jak maluszki pójdą do szkoły i będą miały zajęcia na basenie to pewnie będzie to basen z wodą chlorowaną, bo takich jest najwięcej.

Co lekarz to opinia, co matka to opinia więc każda zrobi jak uważa :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie zwracałam uwagi jaka jest woda czy chlorowana czy ozonowa. Dla mnie liczą się jakość zajęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malutka pewnie że kiedyś będą chodzić na basen z chlorowaną wodą. Ale pewnie jest różnica we wrażliwości układu oddechowego pół rocznego dziecka a 7 czy więcej latka...
Podpytaj swojego lekarza i daj znać:)
A ja będę myśleć co robić:)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nyzosia rozmawiałam z pediatrą, inną niż ta moja, przy okazji bycia na kontroli i ... powiedziała, że chlor odpada ... Miałaś rację, zwracam honor :-) Jak powiedziała, nawet niskie stężenie chloru drażni skórę a przede wszystkim układ oddechowy.

Czyli kolejny lekarz i inna opinia. Za tydzień wybieram się na basen i chyba zamienię Hotel Gdynia na basen u Jezuitów. Moja mama widzi jak odbywają się zajęcia dla maluchów i zna poziom czystości itd i sama mnie namawia żebym to tam poszła z Oskarem. Co prawda wstęp jednorazowy jest droższy niż w hotelu, ale nie będę ryzykować dla paru zł...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a wiecie gdzie w Gdansku mozna wejsc jednorazowo raz na jakis czas z dwulatkiem?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodzimy z Matim do Jezuitów odkąd skończył 6 m-cy. Co do samego basenu i kadry to jestem bardzo zadowolona. Od początku mamy 2 panie instruktorki i znają już bardzo dobrze każde dziecko w grupie. Może i koszt jest wysoki, ale za nic nie poszłabym na inny basen ze względów czystościowych.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my chodzimy do Pływarka i też nie zamieniłabym tej szkoły na żadną inną:) Super kadra, świetnie prowadzone zajęcia, woda cieplutka i same superlatywy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś wybiera się w niedziele do Jezuitów ???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzimy bardzo często na basen i uwielbiamy pływać wspólnie z synkiem, dlatego polecamy zdecydowanie taką formę aktywności. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby maluszka odpowiednio do takiego pływania przygotować i przyznam szczerze, że potrzebne na pewno będą Wam pieluchy do pływania. Firma Finis posiada w swojej ofercie takie i są najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pierwszy raz z córką byłam pełna obaw, szczególnie, że czasem i zwykła kąpiel to udręka. Było jednak fantastycznie. Grunt to dobrze się przygotować :) Mi pomógł ten artykuł https://mamazwarszawy.pl/basen-z-niemowlakiem-pierwsze-wrazenia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktos ma moze basen stelazowy w ogrodzie? Jak dbacie o jego czystość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wiele sposobów. Co polecam:
Zestaw chemii - bez problemu zamówisz przez internet, stacjonarnie polecam szukać w tych wiekszych marketach plus testy poziomu chloru i ph,
jakiś odkurzacz - https://www.dobrebaseny.pl/Odkurzacze-basenowe-c167 Jak tutaj. Jest to jednorazowy wydatek, a bardzo ułatwi wyłapanie zabrudzeń, które są w środku basenu
na pewno pokrywa na noc - dzięki temu żaden zwierzak nie wejdzie do basenu pod Wasza nieuwaagę i nie zechce się w nim wykąpać ;)
Woda idealna przez 3 mc, jeszcze filtr włączamy na parę godz dziennie i stale pływak z tabletką :0

Dzięki temu przez całly sezon nie będziesz musiała wymieniać wody w basenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno trafiona opcja, zobaczcie - https://www.hop-sport.pl/baseny-ogrodowe/basen-intex-26716.html Znakomicie się sprawdza, nie jest to wielki koszt, natomiast ogólnie rozwiązanie, które robi dużą różnicę. To nie jest tylko dla dzieci. Na spokojnie doskonale mogą się w tym bawić również dorośli i to jest konkret.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

do góry