Widok

Basia - opinia

Niestety, aneks do umowy mamy do 31.01.2021 i niestety musimy do tego czasu wytrzymać. Akurat teraz, podczas zakazu wychodzenia z domu, uraczono nas reklamą VOD przy każdej zmianie kanału, przy każdej próbie kliknięcia na pasek , generalnie przy każdym użyciu pilota !!! Reklama zajmuje prawie pół ekranu od lewej strony. Jest to bardzo zakłócające, irytujące i denerwujące!!! Wyłączyć nijak się tego nie da, nie ma możliwości!!! Dzwoniłam do serwisu, niestety powiedziano mi że to specjalnie zrobiono (sic) ,wg mnie aby ludzi "naciągać" na oglądanie!!! prosiłam aby zmieniono mi ustawienia na poprzednie, odpowiedziano mi, że nad tym pracują bo nie jedna dzwonię w tej sprawie, moim zdaniem powinna być możliwość aby to komu przeszkadza mógł sobie sam wyłączyć!!! Czekam prawie tydzień, a programista który to uruchomił nie potrafi zrobić opcji aby to wyłączyć (sic) albo nie może , bo ma takie zalecenia. Brak słów.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
awaryjność: 3
 
dodatkowe usługi: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego nie otrzymalam nowego
nr konta bankowego Multimedia Gdynia.Umowe zawarlam w Gdansku na ul,Zabianka. Na Poczte WP. dostaje co mc Rachunek: kwota i termin zaplaty nie ma tam jednak nowego, ani starego nr konta bankowego???????Na 245.245.245. nie sposob sie dodzwonic niestety. Zmiana nr konta bankowego na wplaty przelwem powinny wodniic zawsze na rachunku szczegolowym ktory otrzymuje na adres e-mailowy na moja Poczte WP. Niestety nie ma nowego nr konta na waszym blogu multimedia.pl!!!! Gdansk DJ nr klienta 40.55.397
Prosze mi go przeslac na moj e-mal na Poczte WP!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry