Widok

Bastion Wałowa

Bastion Wałowa składać się będzie z czterech ok. 55-metrowych budynków 18-kondygnacyjnych. Wieżowce będą posadowione parami na jednej płycie garażowej. Miejsca postojowe przewidziano na kondygnacji -1 oraz na parterze, którego wysokość od strony zewnętrznej wyniesie 4,35 m.

Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. W ich ramach powstaną atrakcyjnie zagospodarowane części wspólne z ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie

Ten projekt powinien zniknąć, zniszczy krajobraz śródmieścia, jak można na coś takiego pozwolić??? Wstyd.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 16
najbliższe HISTORYCZNE bastiony to Świętego Jakuba i Lis, Bastionu Wałowa nigdy nie było to dla przypomnienia tym którzy czytać nie potrafią
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

18 pięter ????

najpierw mówiło się o obniżeniu hotelu i biurowca przy Heweliusza a teraz powstają kolejne wieżowce?? kto na to zgodę wyraził ??
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10

?

Zgadzam sie z wypowidziami na ten temat. Z drugiej jednak strony wole juz ten porojekt niz to co jest wszechobecne w okolicy -brud, balagan i wstyd jak wyglada centrum miasta. Az tak wielu chetnych nie ma do inwestowania w tym rejonie. Projekty planowane na wykupionych dzialkach przez inwestorow nie sa realizowane od lat i nie wiadomo czy cokolwiek zacznie sie tam dziac w perspektywie najblizszych lat.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9

białe plastikowe elewacje...

...będą za kilkanaście lat szaro-bure, bo pewnie nikt nie będzie chciał płacić za ich czyszczenie i konserwację, więc pięknie się wkomponują w otoczenie jakże pięknego Zieleniaka. Żenada.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Okropne!

LC Crop zniszczy potencjał tego miejsca. Po co stawiać ładne, reprezentacyjne budynki jak tanio można postawić brzydkie wieżowce? Przecież Gdansk żyje z turystyki! Te budynki wystrasza nam turystów, którzy pomyślą że to slumsy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

wstyd mi za was

Byłam tam dziś, naprawdę nie jestem malkontentem, który krytykuje wszystko co nowe, ale to wygląda strasznie!!!! W takim miejscu!!!! Naprawde szkoda mojego pięknego miasta. Duzy żal. Obok ECS, pomnik trzech krzyży i blok-house'y rodem z Zaspy( naprawde bez obrazy, ale to Stare Miasto!!!)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie jestem pewien, czy Bastion jest porażką w porównaniu do niektórych wybudowanych wcześniej inwestycji mieszkaniowych.
W niedzielę pospacerowałem po starym mieście. Zaszedłem od tyłu osiedla Water Lane, które prezentuje się nie źle ... od frontu.
Powiem krótko: nie chciałbym tam zamieszkać, mając widok na zaplecze lokali usługowych, garaże z poprzedniej epoki, albo na balkon sąsiada odległy o kilkanaście metrów. Nie jestem nawet pewien, czy niektóre mieszkania mają tam zapewnione minimalne, wymagane nasłonecznienie w ciągu dnia.
Bastion wydaje się być osiedlem pozbawionym tych wad.
Może nie jestem obiektywny w swojej ocenie, bo mnie nowoczesne, wysokie budynki w miastach zupełnie nie przeszkadzają, a nawet budzą pozytywne odczucia ... ale o gustach się nie dyskutuje :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

to jest dno dna, żeby to jedna taka buda wysoka była ale cztery?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry