Baum & Baum Zakład Zegarmistrzowski

Zegarmistrz

Gdańsk, Ludwika Waryńskiego 40

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dawid - ocena potwierdzam - kultura, spokój, profesjonalizm, niewygórowane ceny; Pana...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lutego 2024

Moltisanti - opinia Bez wątpienia Najlepszy Zegarmistrz w tej części Polski. Profesjonalnie z...
~Moltisanti
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Małgorzata - opinia Wspaniała, profesjonalna, kulturalna obsługa. Polecam Pana Bauma wszystkim!
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

bernard - opinia Zamierzałem tu zrobić zegarek z szuflady, a wyszło że zrobiłem w tym...
~bernard
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

Jan - opinia wątek zamknięty Mistrz w swoim fachu. Spokój, fachowość, aktualna wiedza i ewidentna pasja w...
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Antoni - opinia wątek zamknięty Korzystam od lat , nie znam lepszego zakładu zegarmistrzowskiego w...
~Antoni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Pan zegarmistrz jest niesamowity .Profesjonalne podejście, ceny wręcz...
~Maciej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Jerzy - opinia wątek zamknięty Prawdziwy zegarmistrz z zamiłowania. Jakość usług na najwyższym poziomie....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Konstanty Bossak - górny Wrzeszcz - opinia wątek zamknięty Korzystam 30 lat. Oby jak najdłużej. W Mieście lepszych NIE MA.
~Konstanty Bossak - górny Wrzeszc
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Dariusz Wetzka - opinia wątek zamknięty Reperowalem juz nie raz tam zegarki. Zawsze bylem i jestem bardzo...
~Dariusz Wetzka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Jerzy Kuliński - opinia wątek zamknięty To naprawdę profesjonalny zakład zegarmistrzowski. Takich zegarmistrzów w...
~Jerzy Kuliński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty profesjonalne podejście do klienta, bardzo miło i kulturalnie. polecam z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Doskonały fachowiec, miły i uprzejmy człowiek. Bardzo polecam
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Chyba jeden z ostatnich ...takich zegarmistrzów wątek zamknięty Lubię zanosić i odbierać zegarek po naprawie...zawsze uśmiech, miła obsługa,...
~MG
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Polecam!! wątek zamknięty Powiedzieć fachowiec to mało. Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam!
~.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

15km do wrzeszcza tylko po to by odwiedzic zegarmistrza wątek zamknięty wizyta u tego zegarmistrza we wrzeszczu to czysta przyjemnosc. niespotykany...
~wrrr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

zdecydowanie polecam wątek zamknięty magiczny klimat zakładu, profesjonalizm, życzliwość, uczciwość,...
~artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Profesjonalista - szybko i pewnie wątek zamknięty Zegarmistrz przyjął do naprawy mój zegarek właściwie od ręki (tak, wiem). Od...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Mistrzostwo. wątek zamknięty W trójmieście nie ma lepszych.Dzięki
~A.K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Mistrzostwo sztuki wątek zamknięty Mamy na Warynskiego prawdziwych zegarMISTRZÓW !!!!!
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

30

wątków

do góry