Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena Wspaniałe miejsce dla dzieci i rodziców! Córeczka uwielbia bawić się...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 listopada 2023

Monika - opinia Cudowne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi! Super konstrukcja i przemyślane...
~Monika
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 kwietnia 2023

M - ocena Organizacja urodzin w Baw się dobrze była strzałem w dziesiątkę! Dzieci...
~M
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 października 2023

RaV - ocena Pierwsze urodzinki - pierwsza klasa:) Bardzo polecam, dzieci szczęśliwe,...
~RaV
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 października 2023

Monika - Jasień - ocena Jak widzę w opiniach same 6 to zły znak ... Sztuczne opinie wygenerowane...
~Monika - Jasień
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 października 2023

Marcel - ocena Zorganizowałam urodzinki dla mojego dziecka w bawialni "Baw się dobrze" i...
~Marcel
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Maria - ocena Raczej nie wchodze i nie oceniam lokali, ale Baw sie dobrze jest tego warte....
~Maria
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Szymon - ocena Polecam urodzinki w Baw sie dobrze, wszystko bezproblemowo, fajna atmosfera,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Edyta - ocena Organizowałam ostatnio urodziny dla córeczki, impreza udana, piękny tort i...
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Ksenia - ocena Bardzo sprawna organizacja, świetny kontakt i miła atmosfera. Dzieci były...
~Ksenia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Karol - ocena Świetna obsługa i podejście do klienta :-) bardzo polecam.
~Karol
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Emilia - ocena Polecam to miejsce na organizację urodzin! Piękna, stonowana przestrzeń i...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Krzysiek - ocena Świetne miejsce na organizację urodzin! Dzieciaki zadowolone, wybawione,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Marta - ocena Świetna organizacja urodzinek, na duży plus zdrowe przekąski i bardzo dobry...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Karolina - ocena Nasz synek niedawno skończył roczek, i zdecydowaliśmy się zorganizować mu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Małgosia - ocena Super miejsce do zabawy dla dzieci, świetna organizacja urodzinek i wspaniałe...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Ed - ocena Doskonałe miejsce na spędzanie czasu z małym dzieckiem! Plac zabaw jest...
~Ed
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Magda - ocena Świetnie zorganizowane pierwsze urodzinki. Lokal zapewnia bezpieczną...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Anna - ocena W dniu dzisiejszym mój synek obchodził czwarte urodziny. Organizacja była...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 października 2023

Marcin - opinia Super smaczne lody Polecam jako miejsce, nie tylko dla dzieci, ale również...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 czerwca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry